Lista zajęć Agnieszka Krzyżanowska-Kasjanowicz Pracownia malarstwa i rysunku Agnieszki Krzyżanowskiej-Kasjanowicz

Pracownia malarstwa i rysunku Agnieszki Krzyżanowskiej-Kasjanowicz

Kategoria

sztuka / malarstwo

Opis

Zajęcia w grupie MALARSTWO I RYSUNEK są ofertą dla osób dorosłych, którzy pragną znaleźć odskocznię od codziennego życia i ciekawe hobby, a także spróbować swoich sił w twórczym działaniu. To również miejsce dla młodzieży zainteresowanej rozwojem swoich artystycznych pasji lub przygotowaniem do egzaminów wstępnych na kierunki artystyczne. Uczestnicy warsztatów doskonalą techniki rysunkowe, malarskie i graficzne. Realizują ćwiczenia z uwzględnieniem zasad kompozycji, podziału na plany, kolorystyki, światłocienia, itp. Jest to też miejsce, w którym można spędzić miło czas w towarzystwie osób zainteresowanych sztuką.
Główne założenia dla grupy MALARSTWO I RYSUNEK to:

  • rozwój pasji i zainteresowań,
  • poznanie i doskonalenie technik plastycznych,
  • doskonalenie warsztatu,
  • satysfakcja z realizacji prac,
  • atrakcyjne spędzenie wolnego czasu.

Pokazowe zajęcia: 11.09.2021

Termin zajęć: wt., czw. 18.30-20.00
Cena: 120zł/ 600 zł / 1200 zł
miesiąc/semestr/rok

Prowadząca:
Agnieszka Krzyżanowska - Kasjanowicz - Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie Wydziału Malarstwa w pracowni prof. Włodzimierza Kunza. Prowadzi zajęcia z rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych interesujących się sztuką. Realizuje projekty z zakresu grafiki użytkowej i wydawnictw poligraficznych.

Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również