Lista zajęć Joanna Romaniuk Warsztaty relaksu przy dźwiękach mis i gongów (11.06.2022 r.) - Kolegiacka

Warsztaty relaksu przy dźwiękach mis i gongów (11.06.2022 r.) - Kolegiacka

Opis

Nazwa zajęć: Warsztaty relaksu przy dźwiękach mis i gongów
Prowadzący: Joanna Romaniuk
Wiek: 10+, dorośli
Dzień i godzina zajęć: sobota 11.06.2022 r., godz. 20:00 (czas trwania do 90 min. - prosimy o przybycie 15 min. wcześniej)
Koszt: 35 zł / warsztat

Zapisy od 30.05.2022 r.
Płatności należy dokonać do 8.06.2022 r.

Uczestnictwo w zajęciach z własną matą.

Podczas sesji w naszej sali zanurzymy się w organicznym dźwięku mis, gongów i dzwonków, by odkrywać jego złożoność i szerokość zakresów, pozwalając sobie na pojawianie się obrazów, przepływ wizji, kontakt z intuicją, zapadanie w regenerujący sen. Uderzenia w instrumenty będą spokojne i rzadkie, by uzyskać głębokie rozluźnienie – uwolnienie pobudzonych emocji, oczyszczenie myśli, rozpuszczenie napięć w ciele.
Brzmienie oddziałuje bezpośrednio, powodując odczucie całościowego rezonansu w każdej komórce naszego ciała, dając wrażenie zanurzenia w przestrzeni dźwiękowej, i pozwala nam oczyścić się emocjonalnie i mentalnie, zsynchronizować przepływ, ponownie skontaktować się z intuicją, otworzyć kreatywność i jasność postrzegania. Gdy podczas sesji komórki ciała pozostają pod działaniem rezonansu z organicznymi harmonijnymi wibracjami instrumentów, możemy doświadczyć czystego bycia w tu i teraz, gdy wszystko może się po prostu dziać.

Usłyszymy dźwięki sześciu relaksacyjnych mis himalajskich i pięciu terapeutycznych oraz dwóch gongów, tam-tama i fena, i zestawu dzwonków, dobranych tak, aby mogły harmonizować działanie wszystkich głównych ośrodków energetycznych ciała.

Sesja jest przeznaczona dla każdego, kto odczuwa potrzebę głębokiego odprężenia i regeneracji – bez względu na stan zdrowia, kondycję fizyczną czy zaawansowanie; nie ma przeciwwskazań – poza sugestią zachowania ostrożności w przypadku niedociśnienia, ciąży, zakrzepicy, wszczepionego rozrusznika serca, psychozy.

Warto zadbać o otwarty łagodny nastrój, dobrze nawodnić organizm, aby ułatwić falom dźwiękowym i wibracjom przepływ przez tkanki.
Dobrze mieć wygodne ubranie odpowiednio dobrane do temperatury otoczenia.
Warto wziąć matę, koc.
Prosimy zgłosić ciążę i astmę.

Jakie są rezultaty?

Sesja pozwala doświadczyć:
-- na poziomie fizycznym:

 • poprawy zdrowia i nastroju, jakości snu i metabolizmu
 • uruchomienia procesów regeneracyjnych w tkankach
 • detoksykacji organizmu
 • udrożnienia obiegu energetycznego
 • regulacji pracy narządów wewnętrznych

  -- na poziomie mentalnym:
 • uwolnienia od stresu, napięć i problemów
 • oczyszczenia emocji

  -- na poziomie duchowym:
 • niezwykłych wrażeń muzycznych
 • podniesienia samoświadomości

  Kto będzie czuwał nad przestrzenią dźwięku?

  Joanna Romaniuk to entuzjastka jogi i harmonijnego życia z wieloletnią praktyką własną i kilkuletnim doświadczeniem nauczycielskim, absolwentka studiów Joga i relaksacja (Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie), z państwowymi dyplomami kursów masażu klasycznego oraz Mindfulness-Based Stress Reduction (Polskie Towarzystwo Mindfulness, Zuzanna Ziomecka), która swoje umiejętności pracy z dźwiękiem certyfikuje u dr Małgorzaty Kronenberger..

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również