Modern Dance - Alto

Kategoria

taniec / nowoczesny

Opis

Nazwa zajęć: Modern Dance
Prowadzący: Monika Zalewska
Wiek: 4-9 lat
Dzień i godzina zajęć:
wtorek, 16.10-16.55 (4-6 lat)
wtorek 16.55-17.55 (7-9 lat)
Koszt:
100,00 zł miesięcznie (4-6 lat)
120,00 zł miesięcznie (7-9 lat)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: jęz. koreański, stolarstwo, sprytne główki, indywidualnych oraz konwersacjach.

Zapis na zajęcia nie zwalnia z udziału w przesłuchaniach.
**Przesłuchania odbędą się podczas pierwszych zajęć: 6 września.

Opis zajęć:
Taniec modern to przede wszystkim odmiana taneczno-ruchowa, w której tancerz pokazuje swoje emocje. Charakterystyczną cechą modern dance są płynne ruchy zaczerpnięte z klasyki i ułożenie stóp zaczerpnięte z tańca jazzowego. W modern dance mamy do czynienia z dużą liczbą zróżnicowanych choreografii, piruetów, dynamicznych wyskoków.
O Instruktorze:
Dyplomowany choreograf sceniczny i instruktor wielu technik tanecznych, a także instruktor metody Pilatesa i fitness. Absolwentka polonistyki ze specjalizacją teatrologiczną. Tańczy od ponad 25 lat. Jest kilkukrotną mistrzynią Polski w modern dance i jazz dance oraz wicemistrzynią świata federacji IDO. Uczestniczyła w warsztatach z różnych technik tańca w Polsce i zagranicą (m.in. Londyn, Kanada, Niemcy, Czechy, Słowenia). Stale poszerza swoje doświadczenie taneczne. Szkoliła się u uznanych w środowisku międzynarodowym choreografów i tancerzy (m. in. Thierry Verger, Atsushi Takenouchi, Robert Śliżewski, Joanna Woszczyńska, Iwona Olszowska, Barbara Bujakowska, Marta Pietruszka, Charlotta Öfverholm, Irad Mazliah, Anthony King, Louis Warning- Scooby, Lil Phil, Marcel Barrett, Jay Select i wielu innych).
Przez 12 lat była tancerką Formacji Tańca Nowoczesnego i Alternatywnego Teatru Tańca „LUZ”. Występowała w musicalach m. in. we Francji i Japonii. Wzięła udział w polskim krótkometrażowym musicalu „Trashhh” w reżyserii Filipa Syczyńskiego. Tworzyła reżyserię oraz ruch sceniczny do spektakli warszawskich teatrów akademickich (m.in. Uniwersytetu Warszawskiego), spektakli ogniska teatralnego Teatru Ochoty oraz na potrzeby pokazów komercyjnych czy teledysków. Jest performerką i współreżyserem spektakli improwizowanych, które łączą muzykę, taniec, obraz, słowo oraz nowoczesne techniki wizualizacji o nazwie „Flash Mob Orchestra”. To właśnie taniec pozwala jej łączyć doświadczenie zdobyte na różnych polach artystycznych. Od trzech lat zajmuje się pojęciem intertekstualności i intersemiotyczności. Stąd też zamiłowane do tworzenia choreografii opartej o inspirujący motyw przewodni. Jest autorką projektu, opartego na technice tańca współczesnego i improwizacji, łączącego umiejętności zawodowych tancerzy i amatorów pt. „Przymierz się do tańca” (angielski tytuł to „Da(llia)nce”), który został doceniony przez Claire Verlet z Théâtre de la Ville w Paryżu.
Od dziesięciu lat prowadzi grupy taneczne – początkowo przygotowując grupy turniejowe do mistrzostw Polski, prowadząc warsztaty w całej Polsce, a obecnie tworząc własne grupy, które mają już swoje sukcesy o zasięgu ogólnopolskim.
Ewelina w Centrum Kultury Wilanów prowadzi grupy turniejowe oraz średniozaawansowane w zespole "Keep On Dance", którego jest założycielką. Największą radość sprawia jej odkrywanie w „brzydkim kaczątku” ukrytego białego łabędzia..

Recenzje

Nastya G.
04.07.2023 00:21

Inni klienci oglądali również