Fotografia klasyczna

Kategoria

sztuka / fotografia

Opis

Fotografia klasyczna, otworkowa, wielkoformatowa, technika mokrego kolodionu
Jeśli kochasz fotografię analogową – te zajęcia są właśnie dla Ciebie! Podczas warsztatów, prowadzonych w DKŚ przez doświadczonych instruktorów, poznasz wiele interesujących technik fotograficznych, również tych nieco zapomnianych lub bardziej wymagających.
Od sezonu zimowego 2022 rozszerzamy działania w pracowni fotograficznej.
Nadal będziemy prowadzić bardzo popularne zajęcia w ciemni fotograficznej i eksplorować tradycyjne techniki fotograficzne. Nowym nabytkiem jest profesjonalny, wielkoformatowy powiększalnik 5x7".
Doposożaliśmy także pracownie w nowoczesne komputery, poprowadzimy podstawowy kurs obsługi pakietu Adobe.
Zaprosiliśmy do współpracy znakomitych wykładowców akademickich, fotografów, kuratorów i artystów. Poprowadzą dla Was serię spotykań i warsztatów (harmonogram wykładów i spotkań bedzie aktualizowany na bieżąco podczas zajęć).

Fotografia klasyczna, otworkowa, wielkoformatowa, technika mokrego kolodionu
młodzież, dorośli

środy: 17.30–20.30 (zajęcia)
poniedziałki: 17.00–20.00 (możliwość korzystania z sali i ciemni w ramach opłaty za zajęcia)

opłata miesięczna: 200 PLN

Pracownie Artystyczne, ul. Foksal 11, IV p.

W cenę zajęć wliczone są materiały (papier fotograficzny, klisze, odczynniki itp.) w ilości określonej przez Organizatora.

Organizator zajęć nie zapewnia uczestnikom sprzętu fotograficznego (analogowego aparatu fotograficznego).

prowadzą:
Marcin Iwan – absolwent Wydziału Komunikacji Multimedialnej na kierunku fotografia Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Obecnie zawodowo zajmuje się filmem i fotografią komercyjną.

Grzegorz Rejniak – od ośmiu lat fotografuje zawodowo i od piętnastu dla przyjemności. Pasjonat tradycyjnych technik fotograficznych, dobrego portretu i fotografii ulicznej. Uczy fotografii analogowej oraz prowadzi studio fotografii wnętrz (ig: @paralax.foto i @big.grzechowski)

Recenzje

Dominik Ś.
23.01.2023 08:49

Inni klienci oglądali również