Lista zajęć Język Hiszpański dla dzieci i młodzieży - Kolegiacka

Język Hiszpański dla dzieci i młodzieży - Kolegiacka

Kategoria

edukacja / języki obce

Opis

Nazwa zajęć: Język hiszpański dla dzieci i młodzieży
Instruktor: Magdalena Polubiec-Matuszewska
Wiek: dzieci i młodzież
Dzień i godzina zajęć:
piątek, godz. 13:00-14:00
piątek, godz. 14:00-15:00
piątek, godz. 15:00-16:00
piątek, godz. 16:00-17:00
piątek, godz. 17:00-18:00

Informacja o poziomie grup i o opłatach u instruktora.

Zapisy i opłaty u instruktora: [email protected], tel. 602 133 431

Opis zajęć:
Jestem lektorem języka hiszpańskiego i właścicielką szkoły języka hiszpańskiego Hola Amigos. Uwielbiam, gdy na twarzach moich uczniów widzę radość i zaskoczenie. Moje zajęcia są pełne śmiechu, zabawy i niespodzianek. Czekam na Ciebie, bo wiem, jak skutecznie i przyjemnie nauczyć Cię języka hiszpańskiego. Razem możemy odkryć fascynującą kulturę i nauczyć się mówić po hiszpańsku. Na moich zajęciach będziemy śpiewać i mówić po hiszpańsku, a przede wszystkim świetnie się bawić.
W Centrum Kultury Wilanów prowadzę autorskie zajęcia z języka hiszpańskiego na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym dla wszystkich grup wiekowych: od przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym, po młodzież i dorosłych. W nauczaniu wykorzystuję metodę naturalną i komunikatywną, łącząc je z technikami multimedialnymi. Za każdym razem staram się zaskoczyć moich uczniów i wywołać uśmiech na ich twarzach. Na moich zajęciach wykorzystujemy wszystkie zmysły, odgrywamy scenki, improwizujemy i świetnie się bawimy, bo wtedy nauka przychodzi sama.
Jestem absolwentką Instytutu Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam także podyplomowe studia z zakresu pedagogiki oraz marketingu i zarządzania. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach dotyczących metodyki nauczania języka obcego, w tym też w specjalistycznym kursie nauczania dzieci języka hiszpańskiego w Instytucie Cervantesa. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i śledzę najnowsze trendy i nowinki z dziedziny nauczania, które skutecznie wykorzystuję na zajęciach. Od kilku lat uczę języka hiszpańskiego dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, uruchomiłam również kursy dla młodzieży i dorosłych.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również