Lista zajęć KOMIKS I ILUSTRACJA

KOMIKS I ILUSTRACJA

Kategoria

sztuka / plastyka

Opis

KOMIKS I ILUSTRACJA
Piątek 17:00 - 18:30
Dzieci i młodzież

Warsztaty obejmować będą zagadnienia z dziedzin szeroko pojętego rysunku oraz literatury. Osoby uczestniczące będą pod okiem instruktorki będą tworzyć własne opowieści wizualne. Na warsztatach będziemy omawiać i poznawać techniki takie jak: ołówek, cienkopis, tusz, farby akwarelowe i temperowe. Poznamy rodzaje kompozycji, sposoby pokazywania emocji za pomocą rysunku oraz dowiemy się jak wywołać zainteresowanie czytelników i czytelniczek naszą historią. Będziemy tworzyć scenariusze oraz ilustrować poezję. Komiks to multidyscyplinarna dziedzina sztuki – łączy obraz i słowo. Z tego względu na warsztatach będziemy ćwiczyć charakter pisma, poprawne konstruowanie zdań; będziemy uczyć się zasad pisania dialogów i planowania fabuły.

Zapraszamy! Wcześniejsze doświadczenie rysunkowe nie jest wymagane. Ważne by mieć chęci do opowiadania i wymyślania historii.

Prowadzenie: Edyta Bystroń – ilustratorka, autorka komiksów, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i Studium Pedagogicznego na tej uczelni.

Opłata 220 zł. za miesiąc

Zapisy: 22 277 49 64, 514 863 281
[email protected], [email protected] , [email protected]

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również