Modern Jazz Dance - P27a

Kategoria

taniec / nowoczesny

Opis

Nazwa zajęć: Modern Jazz Dance
Instruktor: Dominika Stróżewska
Wiek: 7-15 lat
Dzień i godzina zajęć:
poniedziałek, godz. 16:30-17:30 (7-11 lat)

Koszt: 120 zł miesięcznie (1xtyg.)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach indywidualnych oraz innych - wskazanych w regulaminie zajęć.

Opis zajęć:
Taniec jazzowy (Jazz Dance) to obecnie jeden z najpopularniejszych stylów tanecznych. Uczestnicy zajęć z jazzu poznają ten wyjątkowy styl w wielu różnych odmianach: modern jazz, broadway jazz, contemporary, lyrical.

Zajęcia składają się z trzech części. Na początek najważniejsze, czyli wszechstronna, energiczna rozgrzewka połączona z rozciąganiem i ćwiczeniami wzmacniającymi całe ciało. Następnie tancerze pracują nad techniką tańca. W tej części zajęć pojawiają się elementy techniki tańca jazzowego i klasycznego, takie jak obroty, piruety, wymachy i widowiskowe skoki. Ostatnim elementem zajęć jest nauka choreografii.

Zajęcia jazzowe to świetna metoda na wszechstronny rozwój tancerza. Uczestnicy zajęć mogą liczyć na poprawę motoryki, ogólnej sprawności fizycznej i świadomości ciała, wzrost pewności siebie i naukę improwizacji tanecznej.

Technika jazzowa stanowi świetny punkt wyjścia do nauki tańca na coraz wyższym poziomie. Jazz i jego odmiany to podstawa wielu spektakli teatralnych i muzycznych, musicali, spektakli teatru tańca i widowisk scenicznych. Jest więc idealnym wyborem zarówno dla osób, które chcą wyrażać w tańcu swoje emocje i poprawić ogólną sprawność, jak i dla tych, którzy marzą o karierze profesjonalnego tancerza.

PRZYGOTOWANIE NA ZAJĘCIA Z JAZZU:
• dopasowany strój niekrępujący ruchów – np. legginsy i dopasowana koszulka, top i krótkie spodenki gimnastyczne
• ewentualnie ciepła bluza na czas rozgrzewki i na zakończenie zajęć
• włosy ciasno spięte w kucyk lub kok
• bawełniane skarpetki
• podpisana lub dobrze oznaczona butelka z wodą

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również