Taniec użytkowy

Kategoria

taniec / towarzyski

Opis

Zajęcia tańca użytkowego od podstaw przeznaczone są dla wszystkich par, które chcą bawić się tańcem i błyszczeć na parkiecie w czasie wesel, balów sylwestrowych i innych imprez. Podczas zajęć poznacie m.in. disco sambę – taniec, który można tańczyć do praktycznie każdej muzyki, a także: rock ’n’ rolla, walczyka (czyli walca wiedeńskiego w wersji użytkowej), salsę, bachatę, rumbę, cha cha cha, tango argentino oraz walca angielskiego.
Zajęcia z tańca użytkowego to pozycja obowiązkowa dla wszystkich par, które kochają dobrą zabawę i chcą zaskoczyć znajomych swoimi tanecznymi umiejętnościami!

środy godz. 20.00 -20.45

Instr. Sylwia Lewandowicz

Opłata: 100 zł/m-c od osoby (1x tyg. 45 min.)

1. Każda osoba zapisująca się na zajęcia trafia na listę rezerwową.
2. Pierwszeństwo przy zapisach mają osoby kontynuujące zajęcia.
3. O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
4. Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.
5. Wypis z zajęć odbywa się przez stronę strefę zajęć poprzez zgłoszenie chęci rezygnacji na profilu uczestnika.
6. Uczestnik zostaje ostatecznie wypisany z zajęć po zatwierdzeniu deklaracji chęci rezygnacji przez DK Włochy. Będzie to równoznaczne ze skleśleniem z listy uczestników.

Instruktor

Instruktor tańca towarzyskiego, sportowego oraz licencjonowany unstruktor zumba, zumba kids.
Finalistka wielu turniejów ogólnopolskch i międzynarodowych w Tańcu Towarzyskim.
Wysępowała w programach telewizyjnych, pokazach, tanecznym show oraz uczestniczyła w licznych obozach szkoleniowych w kraju i zagranicą. Absolwentka Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej im. Haliny Konopackiej, Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale pedagogiki oraz Wyższej Szkoły pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej.

Recenzje

Świetny
Edyta Ł.
01.09.2023 13:57
Grzegorz M.
15.04.2023 08:33

Inni klienci oglądali również