Lista zajęć Artur Jerzy Zieliński Wokal studio - zajęcia indywidualne

Wokal studio - zajęcia indywidualne

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

Zajęcia: poniedziałki, środy, czwartki
Godziny do uzgodnienia z instruktorem

Opłata za miesiąc: 45 min/1xtyg: 140 zł;
30 min/1xtyg: 100 zł;
30 min/2xtyg: 160 zł
(zajęcia grupowe): 45 min/1xtyg: 110 zł

Zajęcia dla nastoletnich pasjonatów śpiewu (od 16 roku życia), zarówno domowych amatorów, jak też młodzieży planującej profesjonalną ścieżkę edukacji muzycznej lub kariery wokalnej (w tym przygotowanie do egzaminów do szkół teatralnych i muzycznych).
Przedmiotem naszych zajęć będzie praca nad prawidłową emisją głosu, wynikającą z poprawnej impostacji - właściwe używanie oddechu, artykulacja, intonacja, dykcja, interpretacja tekstów, zachowanie na scenie. Poznamy arkana sztuki wokalnej i tajniki estrady.

Miejsce zajęć: Artystyczny Dom Animacji, ul. ks. J. Chrościckiego 14
tel.: 22 863 79 81
e-mail: [email protected]

- Zapisy od 4 września
- Zajęcia rozpoczną się po utworzeniu grupy
- O terminie rozpoczęcia zajęć poinformujemy Państwa sms-em

1. Każda osoba zapisująca się na zajęcia trafia na listę rezerwową.
2. Pierwszeństwo przy zapisach mają osoby kontynuujące zajęcia.
3. O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
4. Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.

Instruktor

absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Szkoły Głównej Handlowej - Podyplomowe Studium Menadżerów Kultury przy Kolegium Gospodarki Światowej.

Pianista, kompozytor, aranżer, pedagog, juror konkursów muzycznych, kierownik muzyczny wielu spektakli. Związany z warszawskimi scenami, takimi jak: „Teatr Nowy”, „Teatr Syrena”, „Teatr Rampa”, „Teatr Polski”, „Teatr Kamienica”.

Wykładał na wydziale aktorskim w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w Warszawie. Prowadził zajęcia z interpretacji piosenki w „Fundacji Bednarska” przy PSM II st. im. F.Chopina w Warszawie. Wraz z Grażyną Łobaszewską i Jerzym Satanowskim wykładowca na Wrocławskiej Akademii Piosenki, a także na wielu polskich i międzynarodowych warsztatach artystycznych.

Piosenki, do których komponuje muzykę śpiewają dzieci, młodzież, a także uznane gwiazdy polskiej estrady – m. in. Grażyna Łobaszewska, Joanna Zagdańska – (II miejsce w Konkursie Piosenki Patrio-tycznej i Wojskowej w 2007r.), Martyna Zając.

Był instruktorem wokalnym w zespole dziecięcym „Gawęda”, Fundacji „Przyjaciele”- (działającej na rzecz utalentowanych wokalnie i muzycznie osób niepełnosprawnych), akompaniatorem w Państwowym Zespole Ludowym Pieśni i Tańca „Mazowsze” i w wielu innych formacjach.

Posiada wieloletnią praktykę i doświadczenie w prowadzeniu zajęć wokalnych (indywidualnych i grupowych) z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz seniorami.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również