Lista zajęć Kamil Dziliński W Krainie Cyrku – warsztaty z żonglerki

W Krainie Cyrku – warsztaty z żonglerki

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

„Trening… mózgu!” Warsztaty z żonglerki.

21.10. – 18:00-19:00 s. 207
22.10. – 13:00-14:00 s. 203
4.11. (ostatnie spotkanie dwie godziny!) 18:00-20:00 s. 207

Warsztaty z podrzucania (i to obiema rękami na raz!) dziwnymi przedmiotami znalezionymi w Krainie Czarów…czyli zajęcia z żonglerki.
Uczenie się żonglerki poprawia koncentrację i zapamiętywanie, synchronizację półkul mózgowych, koordynację wzrokowo - ruchową, jest świetnym treningiem fizycznym, który angażuje całe ciało, a także...dobrą zabawą i sposobem na rozluźnienie i odstresowanie. Żonglowanie powoduje fizyczną rozbudowę struktury mózgu!
Uczestnicy będą się uczyć podstaw żonglerki i krótkiej choreografii, która będzie elementem otwierającym spektakl finałowy - "Którędy do wyjścia?" 27.11.. (Udział w samym spektaklu jest opcjonalny - dla chętnych.)

Zapraszamy do zapisów dzieci i młodzież od 10 roku życia - mogą się zapisywać WRAZ z rodzicem. Liczba miejsc ograniczona (do 16 uczestników). Najlepiej zapisać się na cały pakiet zajęć!

Prowadzący:
Kamil Dziliński
Manipulator, żongler, performer, założyciel grupy MultiVisual, organizator Ogólnopolskiego Festiwal Ognia i Festiwalu Żonglerskiego w Ostródzie. Występuje i prowadzi warsztaty od 18-tu lat. Półfinalista i finalista programu Mam Talent. Wraz z grupą MultiVisual występuje głównie na wydarzeniach firmowych w Polsce i za granicą. Odwiedził i prowadził warsztaty na różnych festiwalach cyrkowych - jak European Juggling Convention, Circus Festival Ireland czy Italian Hoop Connection. Współorganizator spektakli “Hedonist - Variété Show”, “CyrkON”, czy "Warszawskiej Sceny Varieté". Współtwórca i artysta Europejskiego Festiwalu Klaunady Inwazja Klaunów.

Tomasz Piotrowski
Na cyrkowej scenie od 15 lat. Dwukrotny finalista programu Mam talent, członek grupy Multivisual, zdobywca wielu nagród na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach cyrkowych m.in: 3 miejsca podczas III Ogólnopolskiego Konkursu Etiud Nowocyrkowych “Cyrkulacje” 2016. Współorganizator spektakli “Hedonist - Variété Show”, "Warszawskiej Sceny Varieté" projektu “CyrkON”. Współtwórca i artysta Europejskiego Festiwalu Klaunady Inwazja Klaunów. Reżyser i artysta spektaklu "Rabbit in Humanland" zrealizowanego podczas pierwszego "Incydentu Polskiego" w ramach Carnavalu Sztukmistrzów w 2020 roku oraz stworzonego na jego założeniach monodramu "Geometria Propagandy" w Teatrze Druga Strefa, pod okiem reżysera Sylwestra Biragi.

Zapraszamy na pozostałe warsztaty z cyklu "W krainie C...yrku":

  • https://www.strefazajec.pl/course/view/id/41876 - „Podążaj za białym królikiem!” Warsztaty ruchowo-akrobatyczne,
  • https://www.strefazajec.pl/course/view/id/41867 - „Twórz z Alicją!” Warsztaty plastyczne,
  • https://www.strefazajec.pl/course/view/id/41877 - „Audiencja u Królowej” – Czytanie performatywne.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również