Lista zajęć Anna Szczygielska Mapa marzeń - warsztaty - Terminal Kultury Gocław

Mapa marzeń - warsztaty - Terminal Kultury Gocław

Opis

Marzenia są piękne i z całą pewnością warto dążyć do ich realizacji. Każdy z nas nosi w sobie marzenia. Czasami potrafimy je zrealizować, ale bywa i tak, iż „rozpływają” się one w natłoku obowiązków i gęstej niczym jesienna mgła. A gdyby tak zmaterializować marzenia?

Nadać kształt, barwę, strukturę, nazwać, dotknąć i poczuć… przyjrzeć się uważanie z lekkością, bez oceny. Kim jestem? Czego potrzebuje? Jakie są moje pragnienia? W przepływie, zabawie, otwartości na nowe.

Marzenia - myśli się o nich z przyjemnością, a już samo ich posiadanie nadaje naszemu życiu sens. W ten magiczny czas zbliżających się Andrzejek – zanurzymy się w marzeniach. Powstanie Twoja Mapa Marzeń. Jest ona tworzona z obrazów, zdjęć, haseł, a przede wszystkim z emocji. Podana w przejrzystej formie -pomaga, inspiruje, wspiera… Zapraszam Cię do podróży w głąb siebie.

Czego potrzebujesz?

Twoich zdjęć, starych gazet, każdej rzeczy, która ma dla Ciebie znaczenie może być to liść, pióro etc., materiały będą również dostępne na terenie Terminala.

Zachęcam Cię do zabrania swojej maty, jeżeli posiadasz.

Do zobaczenia!

Instruktor

Jestem pasjonatką holistycznego podejścia do pracy z człowiekiem, osobiście żyje zgodnie z filozofią slow life, pracując z kobietami głównie zachęcam do doświadczania życia z uważnością (mindfulness) i praktyką ZEN.

Jestem właścicielką Ośrodka CUD Grochów. oraz instruktorką Jogi Nidry

Jako CUD – jesteśmy ośrodkiem pracującym z człowiekiem, jako całością: działamy na obszarach, Ciała, Umysłu oraz Duszy. Funkcjonujemy ponad 6 lat. Pod określonymi hasłami znajdują się różne aktywności tj., joga, stretching, medytacja, coaching, masaże, praca z oddechem, TUS, psychoterapie, mediacje, warsztaty i szkolenia. Dodatkowo kręgi kobiet, czy konsultacje z ajurwedy.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również