Lista zajęć Amina Księżopolska Kółko fotograficzne (13+)Alto

Kółko fotograficzne (13+)Alto

Kategoria

sztuka / fotografia

Opis

Nazwa zajęć: Kółko fotograficzne
Instruktor : Amina Księżopolska i Arkadiusz Obszyński
Wiek: 13+ lat
Dzień i godzina zajęć: piątek 18.30-20.30
Koszt: 200,00 zł/m-c- 1 x tyg.

na zajęcia nie są honorowane zniżki

Zapraszamy na kurs podstaw fotografii, gdzie łączymy wiedzę teoretyczną z ćwiczeniami praktycznymi. Cykl zajęć zakończymy wystawą w Centrum Kultury Wilanów.

Zajęcia mają charakter warsztatowy, należy mieć własny aparat oraz telefon z aplikacją do edycji zdjęć (Lightroom lub Snapseed).

Na zajęciach pracujemy w kameralnym gronie - 20 uczestników i dwóch prowadzących. Każde zajęcia kończymy pracą domową.

Zaczynamy od podstaw - od budowy aparatu fotograficznego i ustawienia odpowiednich parametrów. Pojęcia takie jak trójkąt ekspozycji, przysłona, ogniskowa, histogram czy głębia ostrości przestaną brzmieć tajemniczo. Nauczymy się jak edytować zdjęcia w aplikacjach na telefon. Przeplatamy spotkania warsztatowe i plenery fotograficzne, wspólnie omawiamy zdjęcia.

Poza zajęciami komunikujemy się i podpowiadamy sobie nawzajem w grupie facebookowej. Pomagamy, doradzamy, podejmujemy wyzwania fotograficzne.

Na zajęciach spotykamy się w każdy piątek od 18.30 do 20.30 w CKW Alto przy Al. Rzeczypospolitej 14

Więcej o nas na stronie iso6400.pl

Zajęcia prowadzą: Arkadiusz Obszyński i Amina Księżopolska, fotografowie prowadzący, Klub Fotograficzny przy Centrum Kultury Wilanów, Fundację Rozwoju Kultury Trzeci Brzeg oraz szereg komercyjnych projektów fotograficznych i filmowych. Współpracują z lokalnym magazynem Teraz Wilanów, Centrum Kultury Wilanów i Urzędem Dzielnicy Wilanów.

Recenzje

Dorota K.
11.05.2023 11:28
Agnieszka S.
06.03.2023 11:22
Łucja R.
04.03.2023 08:40

Inni klienci oglądali również