Lista zajęć Bogumiła Piotrowska Angielski dla dorosłych A2

Angielski dla dorosłych A2

Kategoria

edukacja / języki obce

Opis

Zajęcia językowe odbywają się w miłej atmosferze, zgodnie z duchem pedagogiki Fénelona – uczyć przez przyjemność, intuicyjnie. W czasie zajęć dbamy także o atmosferę pełną zaufania. Lektorzy – zgodnie z naszą autorską koncepcją „nauczania z uśmiechem” – przekazują wiedzę z dużą dozą humoru, bezstresowo, tak, aby nikt nie czuł się onieśmielony i nie bał się mówić. Budujemy od początku solidną bazę językową na dialogach, bowiem naszym celem jest, nie uczyć, ale Was nauczyć!
W Clever Duke dążymy do tego, aby nauka języka odbywała się jak najszybciej poprzez całkowite zanurzenie w języku i kulturze. Ta metoda nosi nazwę immersyjnej, jej celem jest osłuchanie się z melodią języka, rytmem wypowiedzi, rozkładem akcentów w zdaniach i słowach. Zajęcia są prowadzone tylko w języku angielskim przez native speakera, co przy regularnym uczestnictwie daje jeszcze lepsze rezultaty.
Zajęcia angielskiego prowadzi Clever Duke, szkoła specjalizująca się w nauczaniu języków obcych immersyjnie. Główne założenia Clever Duke i autorskie metody pracy, które dają doskonałe efekty w nauczaniu to: oryginalne zagraniczne materiały, dużo konwersacji, spontanicznych i nieszablonowych aktywności, elementy kultury, a przede wszystkim immersja językowa, metoda na której pracujemy już od poziomu podstawowego A2!
Serdecznie zapraszamy.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również