Lista zajęć Marcin Iwan Fotografia klasyczna

Fotografia klasyczna

Kategoria

sztuka / fotografia

Opis

Fotografia klasyczna, otworkowa, wielkoformatowa, technika mokrego kolodionu

młodzież, dorośli

**środy: 17.30–20.30 (zajęcia)
poniedziałki: 17.00–20.00 (otwarta ciemnia)
• opłata miesięczna: 200 PLN

prowadzi Marcin Iwan

ZAJĘCIA RUSZAJĄ OD PAŹDZIERNIKA

UWAGA: ZAPISY ONLINE NA ZAJĘCIA ZOSTANĄ OTWARTE 28 SIERPNIA 2023 O GODZINIE 12.00

Fotografia klasyczna, otworkowa, wielkoformatowa, technika mokrego kolodionu
Jeśli kochasz fotografię analogową – te zajęcia są właśnie dla Ciebie! Podczas warsztatów, prowadzonych w DKŚ przez doświadczonych instruktorów, poznasz wiele interesujących technik fotograficznych, również tych nieco zapomnianych lub bardziej wymagających.
Będziemy eksplorować tradycyjne techniki fotograficzne. Nowym nabytkiem jest profesjonalny, wielkoformatowy powiększalnik 5x7".
Pracownia jest wyposażona w nowoczesne komputery, z możliwością pracy na pakiecie Adobe.
Zaprosiliśmy do współpracy znakomitych wykładowców akademickich, fotografów, kuratorów i artystów. Poprowadzą dla Was serię spotykań i warsztatów (harmonogram wykładów i spotkań będzie aktualizowany na bieżąco podczas zajęć).
W ramach opłaty za zajęcia możliwe jest dodatkowe korzystanie z ciemni w określone dni i godziny (poniedziałki 17.30-20.30), bez opieki instruktora.

Marcin Iwan – absolwent Wydziału Komunikacji Multimedialnej na kierunku fotografia Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Obecnie zawodowo zajmuje się filmem i fotografią komercyjną.

Uwaga:
Opłata za zajęcia jest stała niezależnie od liczby dni zajęciowych przypadających w danym miesiącu rozliczeniowym i nie podlega zwrotowi z tytułu niewykorzystania zajęć.
W przypadku rezygnacji z zajęć uczestnik zobowiązuje się do złożenia pisemnego oświadczenia o rezygnacji, najpóźniej na ostatnich zajęciach miesiąca, w przeciwnym razie opłaty będą nadal naliczane.

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również