Lista zajęć Aleksandra Araszkiewicz MAKRAMA i HAFT (Filia Pogodna)

MAKRAMA i HAFT (Filia Pogodna)

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

MAKRAMA I HAFT
Instruktor: Aleksandra Araszkiewicz
Wiek: młodzież 12+, dorośli
Termin zajęć: sobota, godz. 9:00 - 11:30 - zajęcia raz w miesiącu
Data zajęć: 10.02.
Koszt: 100 zł/ zajęcia

Uczestnicy zostaną poinformowani o ruchomieniu zajęć po zebraniu minimalnej liczby osób w grupie

Opis zajęć:

Własnoręcznie zrobiony upominek, pamiątka, dekoracja? Od najmłodszych lat miałam szczęście poznawać różne techniki rękodzieła – haft, dzierganie, ręczne szycie, a od paru ładnych lat w moje życie wkroczyła również makrama. Chciałabym pielęgnować tradycje rękodzielnicze i dzielić się z Tobą moją pasją i wiedzą na ich temat. Pod moim okiem poznasz podstawy haftu płaskiego i makramy, a z czasem zaczniesz tworzyć coraz ciekawsze projekty. Na zajęciach będzie czas na twórczą pracę jak i pogaduchy. Mam na imię Ola i będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz ruszyć ze mną w świat pięknego rękodzieła.

Kontakt ws. sekcji: (22) 100 58 59 / 514 030 741

Instruktor

Aleksandra Araszkiewicz czyli Ola z pappagallo. Z rękodziełem różnego rodzaju miałam szczęście zapoznać się już w dzieciństwie dzięki rodzinnym tradycjom. Haft, szycie na maszynie i wreszcie makrama są stałą częścią mojego życia, chociaż nie jedynym zajęciem. Jako mama trójki dzieci, po pracy zawodowej, staram się wykorzystać każdą "wolną" chwilę na relaks ze sznurkiem czy igłą w ręku :)
Postanowiłam przekazywać zamiłowanie do rękodzieła dalej niż w kręgu rodziny, stąd narodził się pomysł na prowadzenie zajęć. Przez kilka lat z uczestnikami w różnym wieku udało mi się zrobić wiele tematów makramowych, podziwiając jak rosły umiejętności biorących udział i obserwując wzrost zainteresowania rękodziełem (moja misja :) ).

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również