Chór Mam

Kategoria

inne / inne

Opis

Mamy pod kierunkiem wykształconej dyrygentki pracują nad emisją głosu, ośmielają się do śpiewu i uczą się wspólnie śpiewać proste utwory klasyczne, tradycyjne i rozrywkowe.

Dzieci w tym czasie robią, co chcą i co potrafią (w zależności od wieku) i oczywiście chłoną muzykę. Na zajęciach odnajdą się zarówno mamy z doświadczeniem muzycznym jak i te, które dotąd nie śpiewały ani trochę. Jedynym warunkiem jest chęć śpiewania!

Maria Jakubczyk jest studentką studiów magisterskich w zakresie Dyrygentury Chóralnej na UMFC oraz absolwentką PSM II st. im. J. Elsnera na wydziale wokalnym i studiów licencjackich na kierunku Muzykologia na UW. Jej muzyczne zainteresowania obejmują między innymi zagadnienia emisji głosu oraz muzyki tradycyjnej i folkowej. Swoje zainteresowania rozwija na studiach podyplomowych w zakresie muzyki tradycyjnej na AM w Katowicach oraz jako śpiewaczka zespołu Korinnia wykonującego wschodniosłowiańską muzykę tradycyjną. Od 10 lat prowadzi scholę parafialną przy parafii pw. św. Zygmunta w Słomczynie.

Cena karnetu dwumiesięcznego: 180 PLN. W karnecie jest (5) wejść na zajęcia, w przypadku wykorzystania wszystkich (5) wejść w ciągu dwóch miesięcy od rozpoczęcia zostanie naliczony kolejny karnet.

Instruktor

Dyrygentka, wokalistka, nauczyciel śpiewu, flecistka. Studentka studiów magisterskich w zakresie Dyrygentury Chóralnej na UMFC oraz absolwentka PSM II st. im. J. Elsnera na wydziale wokalnym i studiów licencjackich na kierunku Muzykologia na UW. Jej muzyczne zainteresowania obejmują między innymi zagadnienia emisji głosu oraz muzyki tradycyjnej i folkowej. Swoje zainteresowania rozwijała między innymi na studiach podyplomowych w zakresie muzyki tradycyjnej na AM w Katowicach a obecnie jako śpiewaczka zespołu Korinnia oraz w balfolkowym zespole Igrce. Od 2012 roku prowadzi scholę parafialną parafii św. Zygmunta w Słomczynie.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również