Lista zajęć Aleksandra Okrasa Emisja głosu - zajęcia indywidualne - Kolegiacka

Emisja głosu - zajęcia indywidualne - Kolegiacka

Kategoria

muzyka / emisja głosu

Opis

Nazwa zajęć: Emisja głosu (zajęcia indywidualne)
Instruktor: Aleksandra Okrasa-Wachowska
Wiek: 16+
Dzień i godzina zajęć: poniedziałek, godz. 14:45-21:30
Koszt: 260 zł miesięcznie (1 lekcja = 45 min.)

Zniżka nie obowiązuje.

Przesłuchania na zajęcia - tylko dla nowych uczestników po wcześniejszym kontakcie od instruktora odbędą się 11.09.2023 o godz. 18:00

Start zajęć: 25.09.2023 r.

Zapis przez stronę strefazajec.pl nie jest jednoznaczny z przyjęciem dziecka na zajęcia. W celu potwierdzenia zapisu konieczny jest kontakt z instruktorem. Dane kontaktowe będą sukcesywnie udostępniane w miarę napływania zgłoszeń. Lekcja trwa ok. 45 min. Terminy zajęć są ustalane indywidualnie z instruktorem.

Opis zajęć:
Lekcje prawidłowej emisji głosu, dykcji, interpretacji tekstu, pracy z mikrofonem i śpiewu. Kładę nacisk na zajęcia praktyczne, dlatego przede wszystkim jest to praca nad głosem. Lekcja zaczyna się zawsze rozgrzewką mięśni biorących udział w prawidłowym fonowaniu i dykcji. Zaczynamy od ćwiczeń usprawniających język, wargi, podniebienie miękkie i żuchwę. Następnie pracujemy nad odpowiednią fonacją samogłosek. W zależności od stopnia zaawansowania pracujemy na utworach o różnym stopniu trudności. Uczymy się melodii, rozwiazujemy problemy techniczne, zajmujemy się interpretacją oraz na końcu śpiewamy z mikrofonem i podkładem/ akompaniamentem.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również