Lista zajęć Monika Kuczera Zajęcia wokalne - Kolegiacka

Zajęcia wokalne - Kolegiacka

Kategoria

muzyka / emisja głosu

Opis

Nazwa zajęć: Zajęcia wokalne - indywidualne
Instruktor: Monika Kuczera
Wiek: 5+
Dzień i godzina zajęć: wtorek, godzina ustalana indywidualnie
Koszt: 260 zł miesięcznie (1 lekcja = 45 min.)

Zniżka nie obowiązuje.

Zapis przez stronę strefazajec.pl nie jest jednoznaczny z przyjęciem dziecka na zajęcia. W celu potwierdzenia zapisu konieczny jest kontakt z instruktorem. Dane kontaktowe będą sukcesywnie udostępniane w miarę napływania zgłoszeń. Lekcja trwa ok. 45 min. Terminy zajęć są ustalane indywidualnie z instruktorem po 5.09.2023 r.

Opis zajęć:
Lekcje śpiewu rozrywkowego i klasycznego. Nauczanie prowadzone jest w oparciu o technikę miksu oraz bel canta z uwzględnieniem fizjologicznych warunków i naturalnych potrzeb głosu. Możliwość przygotowania do egzaminów, łącząc ćwiczenia wokalne z kształceniem słuchu i rytmiką.

Instruktor:
Jestem absolwentką śpiewu klasycznego Akademii Muzycznej we Wrocławiu, wokalistką, producentką koncertów i kompozytorką. Przez 6 lat pracowałam w Chórze Narodowego Forum Muzyki/Filharmonii Wrocławskiej we Wrocławiu, z którym koncertowałam m.in w Royal Albert Hall, Gewandhaus, Nospr i innych. Jako solistka wzięłam udział w nagraniach płyt The Seed of Stars Bob’a Chillcott'a , Nowe Pokolenie 14/44, One World, a także w nagraniach i wykonaniach Symfonii Lech Czech i Rus oraz Symfonii Stu Grzecha Piotrowskiego (m.in. w Operze Narodowej, Philharmonie Rudolfinum w Pradze). Mam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Prowadzę także lekcje w języku angielskim. Ukazuję jak można się śpiewem i muzyką kreatywnie bawić.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również