Lista zajęć Ania Kózka Zajęcia teatralne dla młodzieży - Kolegiacka

Zajęcia teatralne dla młodzieży - Kolegiacka

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

Nazwa zajęć: Zajęcia teatralne
Prowadzący: Anna Kózka
Wiek: 10-17 lat
Dzień i godzina zajęć:
czwartek, godz. 17:00-18:30 (10-14 lat),
czwartek, godz. 18:30-20:00 (15-17 lat)
Koszt: 180 zł miesięcznie

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach indywidualnych oraz innych - wymienionych w Regulaminie zajęć.

Opis zajęć:
Zajęcia oparte są na improwizacji bo improwizacja to nauka przez zabawę, która w prosty i nie narzucający się sposób pozwala odkrywać w uczestnikach i uczestniczkach drzemiące w nich potencjały. Będziemy ćwiczyć wymowę i głos. Poznamy podstawy gry aktorskiej. Nauczymy się współpracy w grupie opartej na wsparciu i zaufaniu. Jak już się dobrze poznamy i nauczymy podstaw wspólnie wybierzemy temat i postaci i krok po kroku zbudujemy autorski spektakl który będą mogli zobaczyć zaproszeni goście. Wszystko co powstanie na zajęciach będzie tworzone z pomysłów uczestników. Będziemy rozwijać wiarę w swoje pomysły, wzmacniać indywidualność i pewność siebie. Zajęcia będą dostosowane stopniem trudności i tematyką do każdej z grup wiekowych.

Instruktor:
Anna Kózka - Ukończyłam Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im L. Solskiego we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobyłam na deskach warszawskich teatrów (Dramatycznym, 6 piętro, Capitol, Laboratorium Dramatu, Teatrze Kamienica i innych) a także na planach filmowych (m.in. Pierwsza Miłość, Na wspólnej, Na dobre i na złe, O mnie się nie martw). Doszkalałam się także na warsztatach z techniki Czechowa i z improwizacji. Jako instruktor zajęć teatralnych od wielu lat prowadzę grupy i warsztaty teatralne. Piszę autorskie teksty dla dzieci i młodzieży, reżyseruje spektakle teatralne (Burning Birds - Teatr Buffo).
Mam na koncie zajęcia teatralne z młodzieżą i dorosłymi m.in. w: AktorStudioThe British School, Collegium Civitas, Akademia Multiart szkoła Artystyczna / AMA film school w Krakowie.

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również