Lista zajęć Karta Klub Rodziców

Karta Klub Rodziców

Kategoria

sport / inne

Opis

Klub Rodziców działający przy Centrum Kultury Podgórza - Filia Aleksandry jest miejscem, w którym spotykają się rodzice z dziećmi w wieku 0-3 lat. Zajęcia proponowane przez nas posiadają bogaty program, uczą dobrych sposobów wspierania rozwoju dziecka, pobudzają ich aktywność, wzmacniają kompetencje i więzi między rodzicem a dzieckiem, pokazują jak współpracować w gronie rówieśników. Rodzice i opiekunowie wraz z dziećmi uczestniczą w różnorodnych zajęciach, zabawach muzycznych, plastycznych, ogólnorozwojowych mających na celu stymulację rozwoju małego dziecka. Dzięki współpracy z Urzędem Miasta Krakowa udało się nam stworzyć miejsce, w którym rodzice mogą spotkać się z ekspertami oraz z  innymi rodzicami, by podzielić się doświadczeniami, porozmawiać o problemach, które ich dotknęły, nawiązać nowe kontakty pomiędzy mamami, które często pozbawione są możliwości spotykania się z innymi osobami wychowującymi dzieci w tym wieku.  Podczas zajęć rodzice mogą zasięgnąć rady ekspertów: psychologa, logopedy, pediatry, a podczas kursu pierwszej pomocy przedmedycznej dowiedzą się, jak praktycznie udzielić pierwszej pomocy noworodkowi i niemowlęciu w sytuacji zadławienia czy bezdechu.  

Karta Klubu Rodziców uprawnia do bezpłatnego udziału w zajęciach i wydarzeniach organizowanych w ramach dziesięciu Klubów Rodziców działających w CKP. Jest też jednocześnie biletem wstępu na ww. zajęcia i wydarzenia – nie są przyjmowane indywidualne opłaty za udział w pojedynczych aktywnościach w ramach Klubów Rodziców.
Kartę można kupić wyłącznie osobiście we wszystkich filiach, które prowadzą Kluby Rodziców. Nie jest wymagane zdjęcie.

W Klubie Aleksandry w ramach Klubu Rodziców zapraszamy na zajecia:

  • Zajęcia animacyjne - PONIEDZIAŁKI i PIĄTKI godz. 9.00 gr. maluszków (do 1,5 r.ż.) i godz. 10.00 gr. starszaków (1,5-3 lata)

  • Zajęcia umuzykalniające - co druga ŚRODA (wymagane zapisy telefonicznie lub mailowo z początkiem każdego miesiąca)

  • Ruchy Maluchy - co druga ŚRODA (wymagane zapisy telefonicznie lub mailowo z początkiem każdego miesiąca)

  • Multisensoryka - raz w miesiącu (wymagane zapisy telefonicznie lub mailowo z początkiem każdego miesiąca)

Plan zajęć w Ramach Klubu Rodziców na dany miesiąc będziemy zamieszczać na naszej stronie www (zakładka aktualności) i profilu FB (Centrum Kultury Podgórza - Klub Aleksandry).

Zajęcia planujemy rozpocząć 18 września.

Cena karty: 20 zł (z rocznym terminem obowiązywania).

Uwaga:
Po dokonaniu zapisu, zapraszamy do biura celem wykupienia i wypisania karty. Dopiero wtedy zostaną Państwo przeniesieni na listę osób zapisanych. Kartę można wykupić przy okazji przyjścia na pierwsze zajęcia, na które zaprosimy Państwa wysyłając sms na numer podany przy zapisie.

Ważne - przy zapisie w okienku "uwagi" prosimy o podanie imienia (nazwiska, jeżeli jest inne niż rodzica zapisującego) i wieku dziecka.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również