Lista zajęć Tetiana Savchenko Język angielski dla dzieci - Vogla sala 2

Język angielski dla dzieci - Vogla sala 2

Kategoria

edukacja / języki obce

Opis

Nazwa zajęć: j.angielski dla dzieci 3-5 lat - Vogla sala 2
Prowadzący: Tatiana Savchenko
Wiek: 3-5 lat
Dzień i godzina zajęć:
wtorek godz. 17.15-17.45
Koszt:
1x w tyg. 80.00 zł miesięcznie (3-5 lat) 30 minut

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęcia: z jęz. koreańskiego, indywidualne oraz konwersacje.

Opis:

Zapraszamy na zajęcia języka angielskiego dla dzieci, prowadzone w bardzo ciekawy i róńzorodny sposób, poprzez zabawę, dyskusje, kreatywne myślenie.

Instruktor:
Tanya Savchenko, pochodzi z Ukrainy i jest nauczycielką języka angielskiego. Ukończyła dwa kursy nauczania języka angielskiego w „Mortimer English Club" dla dzieci w rożnym wieku. Pracowała jako nauczyciel angielskiego ponad rok w szkole języków obcych „Mortimer English Club". Obecnie pracuję w przedszkolu językowym „Akademia Młodych Talentów" gdzie cały czas rozwija doświadczenie w pracy z dziećmi. Prowadziła zajęcia grupowe w systemie stacjonarnym oraz lekcje indywidualne on-line dla dzieci i młodzieży.

W pracy tworzy autorskie programy nauczania i przygotowuje własne materiały. Stale rozwija swoją wiedzę i umiejętności, potrafi w ciekawy sposób przekazać wiedzę i zachęcić do nauki języka. Dla niej każdy uczeń jest indywidualnością, do której trzeba znaleźć odpowiednie podejście. Bardzo ważna jest dla niej elastyczność, spostrzegawczość i otwartość na swoich podopiecznych, trochę poczucia humoru też nie zaszkodzi, dlatego z dziećmi zawsze szybko znajduje wspólny język.

Recenzje

Klara J.
09.12.2023 11:29

Inni klienci oglądali również