Lista zajęć Anna Makuch Zumba na Zawadach dla dorosłych

Zumba na Zawadach dla dorosłych

Kategoria

fitness / zumba

Opis

Nazwa zajęć: ZUMBA na Zawadach
Instruktor: Anna Makuch
Dzień i godzina zajęć: piątek w godz. 18.00-19.00
Koszt: 1 x tyg. -140zł/m-c

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny, Karty Warszawiaka, legitymacji emeryta/rencisty. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach indywidualnych oraz innych - wskazanych w regulaminie zajęć.

Opis zajęć:
Zajęcia prozdrowotne, poprawiające mobilność, stabilizację kregosłupa. Szereg ćwiczeń wzmacniajacych, rozciągajacych skierowanych na poprawę jakości życia przy bólach kręgosłupa. Połączenie radości i ruchu:)

Zajęcia prowadzi Anna Makuch - licencjonowana instruktorka Zumba® Fitness. Regularnie uczęszcza na warsztaty taneczne, bierze udział w maratonach zumbowych występując jako prezenter. Nieustannie rozwija swoje umiejętności biorąc udział w sesjach szkoleniowych ze światowej klasy instruktorami i prezenterami. Podczas zajęć stara się, aby studenci oddali się całkowicie dobrej zabawie i zapomnieli o troskach dnia codziennego, a najlepszą nagrodą dla niej są zmęczeni i uśmiechnięci uczestnicy zajęć. Zumba to nie tylko taniec i fitness. To także wspaniała społeczność, którą łączy wspólna pasja.

Instruktor

Recenzje

Agata S.
05.02.2024 16:10

Inni klienci oglądali również