Lista zajęć Łukasz Depa Hip Hop/Street Dance Kids - Kolegiacka

Hip Hop/Street Dance Kids - Kolegiacka

Kategoria

taniec / street dance

Opis

Nazwa zajęć: Hip Hop/Street Dance
Instruktor: Katarzyna Kwiatkowska - Break Away
Wiek: 7-9 lat
Dzień i godzina zajęć: wtorek: 16:30-17:30
Koszt: 140 zł / mc (1xtyg)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach indywidualnych oraz innych - wymienionych w Regulaminie zajęć.

Opis zajęć:
Zajęcia taneczne, w trakcie których dzieci uczą się kroków i choreografii zawierających elementy klasyki Hip-Hop’u i New Age. Zajęcia są dynamiczne, z dużą dawką energii i miękkich, płynnych ruchów, łączący i asymilujący techniki takie jak: locking, popping, funk i house. Zajęcia pomagają rozwijać pewność siebie, koordynację ruchową, dynamikę, a przede wszystkim dają wiele radości. Dzieci zdobywają umiejętność pracy w grupie, a powstały zespół prezentuje swoje zdolności na imprezach plenerowych, uroczystościach i turniejach tańca.

Instruktor:
Tancerka, wykwalifikowana instruktorka i choreografka z fantastyczną wyobraźnią. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku czterech lat. Specjalizuje się w takich stylach tańca jak: show dance, jazz, taniec współczesny, hip hop i high heels. Na swoim koncie wiele sukcesów w zawodach ogólnopolskich, europejskich i światowych organizowanych przez World Artist Dance Federation. Prowadzi zajęcia dla różnych grup wiekowych, stawiając jednocześnie na naukę i świetną zabawę, zaś w tworzonych choreografiach – na oryginalność. Dzięki indywidualnemu podejściu do uczniów potrafi każdego zmotywować do pracy, a jej podopieczni trenują z entuzjazmem. Jak sama mówi – „możliwość uczenia i dzielenia się z innymi swoją pasją, daje mi ogromną radość”.

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również