Lista zajęć Agnieszka Podhajska Fortepian - Agnieszka Podhajska

Fortepian - Agnieszka Podhajska

Opis

Dla muzyka z wieloletnim doświadczeniem w nauce przedszkolaczków, dzieci w szkole muzycznej, młodzieży i dorosłych, nauka gry na pianinie niesie ze sobą nieocenione korzyści! Rozwój dziecka poprzez obcowanie z „żywym” instrumentem i kontakt z muzyką, są najważniejsze. Radość płynąca z gry, wrażliwość, doskonalenie koncentracji, myślenia, szybkiej reakcji i podzielności uwagi, przydają się również w codziennym życiu. A łącząc przyjemne z pożytecznym dbaby o naukę właściwego ustawienia ręki, czytanie nut, interpretację utworów dostosowanych do indywidualnych możliwości ucznia. Elementy improwizacji fortepianowej na lekcjach uwalniają wewnętrzną ekspresję dzieci, ośmielają i rozwijają wyobraźnię poprzez zabawę ze światem dźwięków.

Terminy lekcji
wtorek i czwartek w godz. 12:30-18:30

Koszt
75 zł za 45 minutową lekcję \ 67,5 zł ze zniżką
60 zł za 30 minutową lekcję \ 54 zł ze zniżką (zniżka dotycz posiadaczy Karty Dużej Rodziny i Karty Warszawiaka)

Sposób wpłaty
Przelew: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175 
W tytule przelewu prosimy dopisać rodzaj zajęć oraz imię i nazwisko uczestnika. 

Kontakt
Ewa Świetlik, mail: [email protected], tel. 506 878 882 

Instruktor

Jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie (dawnej Akademii Muzycznej Fryderyka Chopina), magistrem sztuki w zakresie szeroko pojętej Edukacji Muzycznej, w tym Rytmiki i Kształcenia Słuchu.
Nie bez przyczyny w tym kierunku ułożyła tok swojej nauki, aby oprócz rozwijania ukochanej pasji, w pełni przygotować się do pracy z dziećmi, z którymi od zawsze znajdowała wspólny język. Od 14 lat pracuje w rozmaitych placówkach edukacyjnych, z dziećmi i młodzieżą w różnym wieku.
Jako muzyk z wieloletnim doświadczeniem w nauce przedszkolaczków, dzieci w szkole muzycznej, młodzieży i dorosłych, wie, że nauka gry na pianinie niesie ze sobą nieocenione korzyści!
Rozwój dziecka poprzez obcowanie z „żywym” instrumentem i kontakt z muzyką, są dla niej najważniejsze.
Radość płynąca z gry, wrażliwość, doskonalenie koncentracji, myślenia, pamięci, szybkiej reakcji i podzielności uwagi, przydają się również w codziennym życiu. A łącząc przyjemne z pożytecznym dba o naukę właściwego ustawienia ręki, czytanie nut, interpretację utworów dostosowanych do indywidualnych możliwości ucznia. Elementy improwizacji fortepianowej na lekcjach uwalniają wewnętrzną ekspresję dzieci, ośmielają i rozwijają wyobraźnię poprzez zabawę ze światem dźwięków.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
czwartek
wtorek


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

Pani Agnieszka jest wspaniałym nauczycielem. Moja córka ją bardzo lubi i chętnie chodzi na te zajęcia. Bardzo się cieszę, że Zuzia trafiła do Pani Agnieszki.
Zuzanna S.
12.06.2024 13:51

Inni klienci oglądali również