Lista zajęć Mokotowski Trójdzionek Teatralny: Wyobraźnia bez granic: warsztaty dla młodzieży (16+) i dorosłych

Mokotowski Trójdzionek Teatralny: Wyobraźnia bez granic: warsztaty dla młodzieży (16+) i dorosłych

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

instruktor: Andre De La Cruz
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub w DK Kadr
sala: Tupot Małych Stóp, 305, III piętro

Tego rodzaju warsztaty mogą być nie tylko kreatywnym sposobem na rozwijanie umiejętności aktorskich, ale także na budowanie pewności siebie, współpracy zespołowej oraz ekspresji emocji.
Warsztaty teatralne „Wyobraźnia bez granic” to działanie, gdzie uczestnicy mogą swobodnie wyrażać się, eksperymentować i rozwijać swoje umiejętności, niezależnie od wieku czy wcześniejszego doświadczenia aktorskiego.

Andre de la Cruz jest brazylijskim aktorem teatralnym, telewizyjnym i filmowym, scenarzystą, dramatopisarzem, reżyserem teatralnym i filmowym. Absolwentem Wydziału Aktorskiego Universidade Federal do Rio de Janeiro (UNIRIO) i Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Scenarzystą i członkiem SBAT (Stowarzyszenie Brazylijskich Pisarzy Teatralnych) od 1997. Był nauczycielem historii teatru oraz technik aktorskich w Szkole Teatralnej Leonardo Alves w Rio de Janeiro. Przez lata był wykładowcą kultury brazylijskiej w Centrum Studiów Latynoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego (CESLA). Otrzymał łącznie 14 nagród, wśród nich Grand Prix za reżyserię spektaklu „Samotne serca” (Corações Solitários) podczas „Spotkań Teatralnych Ameryki Południowej” (1999) oraz Grand Prix za reżyserię spektaklu „Mariana” na III Festiwalu Monodramu „Monoblok” w Gdańsku (2012).

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 sb, 14:00
07.10.2023
1 godz. Warszawa,
Sala kameralna - Marzyciel 007, piętro 0 DK Kadr - wejściówki

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również