Lista zajęć Zajęcia plastyczne (1-3 klasa) Przyczółkowa 27 A

Zajęcia plastyczne (1-3 klasa) Przyczółkowa 27 A

Kategoria

sztuka / inne

Opis

Nazwa zajęć: Zajęcia plastyczne
Prowadzący: Magdalena Burska
Wiek: 7-10 lat
Dzień i godzina zajęć: wtorek, godz. 9:40-10:40
Koszt: 130 zł miesięcznie

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach indywidualnych oraz innych - wymienionych w Regulaminie zajęć.

Instruktorka:
Magdalena Burska - zawodowy pedagog-plastyk, absolwentka Akademii Humani-stycznej w Pułtusku ze specjalnością nauczania początkowego, z ukierunkowaniem plastycznym (dyplom z wyróżnieniem). Własną kreatywność i warsztat wzbogaciła podczas specjalistycznych podyplomowych studiów plastycznych na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.
Jej osobisty program nauczania skupia się na wzbudzaniu w dzieciach zainteresowania tworzeniem pięknych rzeczy.

Opis zajęć::
Na zajęciach używamy różnych technik, w tym autorskie połączenia kolażu, sztuki recyclingu, asamblażu (kolażu przestrzennego), stemplowania, łączenia grafik z innymi technikami, origami, robienia biżuterii, makiet, metaloplastyki, decoupage’u, rzeźbienia w plastelinie i licznych masach (papierowej, solnej, samoutwardzalnej, ciastolinie, cieczy
nienewtonowskiej). Podczas zajęć sięgamy także po glinę, gips, mydło, sztukę recyclingu. Są to działania z pogranicza sensoplastyki, tak wspaniale wpływającej na wszechstronnie rozumiany rozwój dziecka. Tworzymy rzeźby pełnoplastyczne, płaskorzeźby i reliefy. Moje zajęcia polecam wszystkim, którzy chcą rozpocząć przygodę z plastyką i sztuką, odkryć w sobie pasję, urzeczywistnić pomysły, spróbować zabawy z tworzeniem obrazów, form przestrzennych i rękodzieła.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
czw. 9:40-10:40 (7-10 lat)


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również