Lista zajęć Olena Alekseienko kurs sztuk plastycznych dla nastolatków

Kurs sztuk plastycznych dla nastolatków

Kategoria

sztuka / plastyka

Opis

Zapraszamy nastolatków do przyłączenia się do naszego inspirującego kursu artystycznego, gdzie będą mogli odkrywać i rozwijać swoje umiejętności malarskie i rysunkowe! Nasz kurs oferuje:

• Poznanie różnorodnych technik rysunkowych i malarskich: Od tradycyjnych metod, takich jak ołówek i akwarela, do oleju, i technik mieszanych.
• Zajęcia z zasad kompozycji, perspektywy i proporcji: Nauczysz się, jak tworzyć zrównoważone i przyciągające wzrok prace.
• Tworzenie prac z walorem i światłocieniem: Dowiedz się, jak używać światła i cienia, aby nadać swoim pracom głębię i realizm.
• Rozwój umiejętności obserwacji: Ćwicz swój wzrok artystyczny, ucząc się dostrzegać i oddawać piękno otaczającej przestrzeni.
• Eksperymentowanie i tworzenie: Bądź kreatywny, wyrażaj siebie poprzez różne media i style.
• Rozwijanie wyobraźni i kreatywności: Nasze zajęcia pobudzą Twoją wyobraźnię i pomogą odkryć osobisty styl artystyczny.

Kurs jest idealnie dostosowany do młodych artystów w wieku nastoletnim, niezależnie od ich wcześniejszego doświadczenia. Oferujemy przyjazne, kreatywne środowisko, które inspiruje i zachęca do eksploracji artystycznej. Dołącz do nas i wyraź siebie poprzez sztukę!
dzień: poniedziałek, godzina: 18.00-20.00
koszt całego kursu wynosi 700 zł, istnieje możliwość płacenia ratalnego - 140 zł za miesiąc. Wszystkie materiały w cenie zajęć.

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również