Lista zajęć Kawiarenka językowa

Kawiarenka językowa

Kategoria

edukacja / języki obce

Opis

Bez względu na poziom zaawansowania w nauce angielskiego, zapraszamy Was, aby na luzie i w bezpiecznej atmosferze pogadać w obcym języku - może potrzebujesz przećwiczyć sobie słownictwo albo po prostu odważyć się wypowiadać się po angielsku. Chodź i spróbuj!

MAL Samogłoska, ul. Samogłoska 9A lok. 3 (wejście od ul. Balaton)
Termin: 19.04, piątek, 17:30-18:30
Bezpłatne

Wydarzenie jest inicjatywą sąsiadki Olgi.

Prowadząca:
Nazywam się Olga. Jestem absolwentką Filologii Angielskiej. Mimo, że nie pracuję jako nauczyciel posługuję się językiem angielskim na co dzień. Obserwując ludzi wokół, widzę jak brak znajomości angielskiego może utrudnić życie. Coś co dla mnie jest proste i oczywiste dla wielu osób jest barierą nie do przejścia. Stąd moja inicjatywa kawiarenki językowej. Zapraszam na luźne rozmówki, które pomogą Ci oswoić się z mówieniem po angielsku i nabrać na tym polu większej pewności.

Miejsca Aktywności Lokalnej wspierają lokalne pomysły i działania społeczne mieszkańców. MAL-e sprzyjają nawiązywaniu sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu. Robią to np. poprzez udostępnianie przestrzeni na oddolne działania i wspólne aktywizowanie sąsiadów. MAL-e to odpowiedź na brak przestrzeni, gdzie mieszkańcy mogą nieodpłatnie realizować swoje pomysły.
Masz pomysł na realizację własnej inicjatywy w Samogłosce? Napisz do nas: [email protected].

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również