Lista zajęć Wizyta w pasiece SDK

Wizyta w pasiece SDK

Kategoria

edukacja / inne

Opis

Podczas warsztatów uczestniczki i uczestnicy zostaną wprowadzeni w świat owadów zapylających i ich roli, którą pełnią w naszym ekosystemie.
Dzieci dowiedzą się jak bezpiecznie obcować z owadami, kto żyje w rodzinie pszczelej i na czym polega praca pszczelarza. Ubrani w odzież ochronną, pod opieką pszczelarza będą mogli zajrzeć do ula, żeby zobaczyć, jak pszczoły żyją, wytwarzają miód i gromadzą zapasy.

UWAGA: zapraszamy dzieci wraz z opiekunami

Prowadząca:
Magdalena Kozerska – dziennikarka, trenerka, doradczyni, mentorka i coach. Od 1996 r. współpracuje z organizacjami pozarządowymi realizując projekty edukacyjne, szkoleniowe i badawcze w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych. Od lipca 2017 r. prezeska Fundacji Kochajmy Pszczoły, autorka programów edukacyjnych pszczelarskich, przyrodniczych, przyrodniczo-leśnych. W latach 2016 – 2021 przeprowadziła warsztaty pszczelarskie dla ponad 7000 dzieci i młodzieży, głównie z województwa mazowieckiego. Od lutego 2021 r. prowadzi zajęcia na kwalifikacyjnym kursie zawodowym w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mińsku Mazowieckim.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 nd, 11:00
26.05.2024
1 godz. Warszawa,
Służewski Dom Kultury - Zagroda kóz (SDK)

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również