Lista zajęć Barbara Wysoczańska-Grochal Klub Rodzica - Fitness dla mam z dziećmi 26.06.2024

Klub Rodzica - Fitness dla mam z dziećmi 26.06.2024

Kategoria

sport / inne

Opis

Zajęcia mają na celu wsparcie ciała bezpiecznymi ćwiczeniami dostosowanymi do stanu, w którym się znalazło po ciąży i porodzie. Pierwszy rok macierzyństwa nie oszczędza stawów i kręgosłupa. Dlatego zajęci oparte są na metodzie Pilates w połączeniu z elementami jogi i strechingu. Bazować będą na całokształcie doświadczeń instruktorki w pracy z ciałem oraz przede wszystkim na bieżących potrzebach grupy. Skupimy się głównie na pracy nad prawidłową postawą ciała, odciążaniu kręgosłupa, rozluźnianiu napięć, delikatnym wzmacnianiu głębokiego gorsetu mięsniowego, delikatnym rozciąganiu i przyjaznej atmosferze.

O prowadzącej:

Barbara Wysoczańska-Grochal - absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Tancerka, choreografka, instruktorka Pilates. W latach 2003-2015 zdobywała doświadczenie taneczne w krakowskim Teatrze Tańca DF, gdzie tańczyła w kilkunastu produkcjach tanecznych zespołu. Od 2007 roku z przerwami wspópracuje z Teatrem KTO, uczestnicząc w akcjach artystycznych i spektaklach ulicznych, które prezentowane są na licznych festiwalach teatralnych w Polsce i na świecie. Sporadycznie realizuje i współtworzy niezależne projekty związane z tańcem i ruchem. Od kilkunastu lat podejmowała się wielokrotnie prowadzenia zajęć zarówno z zakresu tańca współczesnego dla młodzieży i dorosłych, jak również fitness i Pilates dla dorosłych i seniorów. Metoda Pilates pomaga jej zachować atywność i wspipera walkę z bólami stawów i kręgosłupa związanymi ze zwyrodnieniami i zmianami przeciążeniowymi.
W grudniu 2021 została mamą i od tego czasu jej zainteresowania twórcze i zawodowe krążą wokół tematu macierzyństwa. Od września 2022 zaprasza inne mamy do wspólnej praktyki zdrowego ruchu, który pozwoli na nowo odnaleźć się w ciele i odbudować dobrostan psychofizyczny.

Zajęcia odbędą się w środę 26 czerwca w godz. 12:00-12:50

Informacja:
Obowiązuje aktualna Karta Klubu Rodziców na sezon 2023/2024.
Koszt karty 20 zł

Ważne: Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy.

Zapraszamy serdecznie !!!

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
środa, 12:00


# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 śr, 12:00
26.06.2024
50 min. środa, 12:00 Kraków,
Klub Płaszów

Recenzje

brak recenzji