Lista zajęć Lato w SDK: Z wizytą w pasiece (02.07)

Lato w SDK: Z wizytą w pasiece (02.07)

Kategoria

edukacja / inne

Opis

Z wizytą w pasiece

Podczas warsztatów uczestniczki i uczestnicy zostaną wprowadzeni w świat owadów zapylających i ich roli, którą pełnią w naszym ekosystemie.

Dzieci dowiedzą się jak bezpiecznie obcować z owadami, kto żyje w rodzinie pszczelej i na czym polega praca pszczelarza. Ubrani w odzież ochronną, pod opieką pszczelarza będą mogli zajrzeć do ula, żeby zobaczyć, jak pszczoły żyją, wytwarzają miód i gromadzą zapasy.

Prowadzenie: Magdalena Kozerska – dziennikarka, trenerka, doradczyni, mentorka i coach. Od 1996 r. współpracuje z organizacjami pozarządowymi realizując projekty edukacyjne, szkoleniowe i badawcze w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych. Od lipca 2017 r. prezeska Fundacji Kochajmy Pszczoły, autorka programów edukacyjnych pszczelarskich, przyrodniczych, przyrodniczo-leśnych. W latach 2016 – 2021 przeprowadziła warsztaty pszczelarskie dla ponad 7000 dzieci i młodzieży, głównie z województwa mazowieckiego. Od lutego
2021 r. prowadzi zajęcia na kwalifikacyjnym kursie zawodowym w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mińsku Mazowieckim.

Grupa 1: dzieci w wieku 7-8 lat/ limit uczestników: 10 / zbiórka przy pasiece
Grupa 2: dzieci w wieku 9-10 lat / limit uczestników: 10 / zbiórka przy pasiece

UWAGA: zapisy tylko profilem dziecka - w przypadku zapisu profilem osoby dorosłej dana osoba nie będzie zapisana.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również