Lista zajęć Agnieszka Saks Familijna Galeria Sztuki Nowoczesnej online

Familijna Galeria Sztuki Nowoczesnej online

Kategoria

sztuka / plastyka

Opis

Zapraszamy na internetowy kurs technik sztuki nowoczesnej.

Familijna Galeria Sztuki Nowoczesnej – to kompletowanie osobistych dzieł według recepty wielkich mistrzów: Kandynskiego, Pollocka, Warhola, a nawet Malewicza. Żeby stać się posiadaczem dzieła sztuki, nie musisz mieć milionów na koncie. Wystarczy zaangażowanie, inspiracja, kilka kartek, cienkopis, farba i flamaster oraz taśma maskująca. Zajęcia prowadzi instruktor plastyki Agnieszka Saks i dedykuje je dzieciom (5+), młodzieży i dorosłym, chętnym na kontakt ze sztuką.

Każda lekcja to film instruktażowy + spotkanie z instruktorką online. Półgodzinne konsultacje odbywają się we wtorki lub czwartki, między 14:00 a 16:00.

Rezultatem zajęć bedą dzieła do Waszej prywatnej Familijnej Galerii Sztuki Nowoczesnej. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli udostępnicie je potem na stronie Wolskiego Centrum Kultury: https://wck-wola.pl/online/

Kurs dostępny w pakietach dwulekcyjnych.
Cena 30 zł za pakiet (2 filmy instruktażowe + 2 spotkania z instruktorką online)
Zapisy odbywają się wyłącznie online przez http://www.strefazajec.pl

W ramach pakietu dostępne są dwie pierwsze lekcje:
Op-art. Jak zrobić sztuczkę optyczną i zamienić ją w prawdziwe dzieło?
Zróbmy Dubuffeta do naszego domu.

W kolejnych edycjach kursu dostępne będą:
To nie Barbie to Nana. Poznaj Niki de Saint Phalle. Zrób sobie rzeźbę.
Stylówka Andiego i kreska w anturażu Warhola.
Rozpryskaj farbę i zatańcz z Pollockiem.
Kinetycznie - jak się patrzy? Rzeźby-machiny Jeana Tinguely.

Zapraszamy serdecznie

Instruktor

Agnieszka Saks

Agnieszka
Saks

Artysta plastyk

Dyplom z projektowania graficznego w Europejskiej akademii Sztuk, rozszerzony o aneks z grafiki warsztatowej uzyskała w 2001 w pracowniach prof. Mieczysława Wasilewskiego i dr Waldemara Szysza. Kształciła się pod okiem wielu wybitnych pedagogów i artystów (Franciszka Starowieyskiego, Izabelli Galickiej, Barbary Szubińskiej, Wiktora Zina). Absolwentka Studium Pedagogicznego w zakresie kształcenia plastycznego w A.S.P. w Warszawie. Lubi podkreślać, że jej działalność pedagogiczna i artystyczna to „coś więcej niż praca” – to jej pasja. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów plastycznych dla wszystkich grup wiekowych. Jest autorką i koordynatorką projektu Picasso Woli - wakacyjnych warsztatów, prowadzonych w Wolskim Centrum Kultury. Współtwórczyni i współprowadząca projektu Ekosystem łączącego zagadnienia ekologiczne ze sztuką. Współpracowała i robiła rysunki dla Burson-Marsteller Poland, Saatchi &Satchi, dla tygodnika WPROST oraz ilustracje dla miesięcznika Mój pies, FOKUS, Home& Market i wielu innych. Obecnie tworzy wyłącznie dla siebie, co daje największą satysfakcję i wiele radości. Sztuka, oprócz miłości, wypełnia całe jej życie.

Lekcje

# Temat
1

Op-art. Jak zrobić sztuczkę optyczną i zamienić ją w prawdziwe dzieło?

2

Zróbmy Dubuffeta do naszego domu

Recenzje

Rewelacja
pawel k.
07.12.2020 18:20

Inni klienci oglądali również