Disney Dance - ALTO

Kategoria

sztuka / inne

Opis

ZAJĘCIA W FORMIE STACJONARNEJ SĄ ZAWIESZONE
Link do zajęć zdalnych: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/25971

Nazwa zajęć: Disney Dance Wiek: 4-6 lat
Dzień i godzina zajęć: poniedziałek 16.30-17.15 (4-6 lat)
Koszt :100 zł
Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: jęz. koreański, stolarstwo, sprytne główki, indywidualnych oraz konwersacjach.

Opis zajęć
Disney Dance to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci. Zajęcia te pomogą w poznawaniu pierwszych kroków tańca do znanej muzyki z bajek Disneya i nie tylko. Wspólna zabawa z rówieśnikami nauczy Twoje dziecko pracy w grupie oraz usprawni sprawność fizyczną.

Prowadzący : Aneta Szyda.
Jestem Absolwentką Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie oraz klasy taneczno-teatralnej w Krakowie. Ponadto jestem miłą, sympatyczną dziewczyną pełną energii, twórczą i otwartą na innych ludzi. Uwielbiam współpracować z dziećmi i młodzieżą szkolną, lubię wykorzystywać ukryty w nich potencjał, patrzeć jak się rozwijają. Sprawia mi to ogromną satysfakcję i chęć dalszej pracy w tym kierunku.
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku 10 lat w młodzieżowym Domu Kultury w Warszawie. To właśnie tam zrodziła się moja miłość, oddanie oraz pasja do tańca. Już od najmłodszych lat brałam udział w licznych konkursach tanecznych, gdzie odnosiłam same sukcesy. Doświadczenie zdobyłam na scenach teatrów, m.in. Balet Dworski Cracovia Danza. Obecnie jestem dyplomowaną instruktorką i choreografem tańca. Specjalizacja: balet, gimnastyka artystyczna, taniec współczesny, jazz, modern jazz, taniec nowoczesny.
Moje zajęcia przeniosą Cię do świata bajki. Dodatkowo nauczą Cię podstaw tańca oraz koordynacji i świadomości ciała, a to wszystko podczas dobrej zabawy. Czekam na Ciebie, bo chcę Ci pokazać dobrą zabawę połączoną z tańcem. Na moich zajęciach będziemy się dużo ruszać, skakać, grać w przeróżne gry i zabawy taneczne, a przy tym zdobywać świadomość ciała oraz wykonywać układy do piosenek z Disneya.

Instruktor

Recenzje

p Aneta -wspaniale prowadzi
Natalia P.
02.09.2020 12:06

Inni klienci oglądali również