Lista zajęć Łukasz Depa Gimnastyka artystyczna - ALTO

Gimnastyka artystyczna - ALTO

Kategoria

sztuka / inne

Opis

ZAJĘCIA W FORMIE STACJONARNEJ SĄ ZAWIESZONE
Link do zajęć zdalnych: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/25964

Nazwa zajęć: Gimnastyka artystyczna
Prowadząca: Aneta Szyda (poniedziałek) i Aleksandra Skoneczna (środa)
Dzień i godz.:
poniedziałek 17.25-18.10 i/lub środa 18.00-18-45 (4-6 lat),
poniedziałek 18.15-19.15 i lub/środa 18.50-19.50 (7-11 lat) kontynuacja
Koszt:
100 zł miesięcznie (1xtyg), 150 zł miesięcznie (2xtyg) (4-6 lat)
110 zł miesięcznie (1xtyg), 160 zł miesięcznie (2xtyg) (7-11 lat)
Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: jęz. koreański, stolarstwo, sprytne główki, indywidualnych oraz konwersacjach.

Opis zajęć:
Gimanstyka artystyczna to połączenie tańca klasycznego z gimnastyką i akrobatyką orazpracą m.in. ze skakanką, obręczą, piłką, maczugą lub wstążką. Zawód ten jest dyscyplinąsportową, która wymaga wiele wyrzeczeń, a jednocześnie sprawia wiele radości z nowonabytych umiejętności.

Instruktorzy:

Aneta Szyda - jestem Absolwentką Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie oraz klasy taneczno-teatralnej w Krakowie. Ponadto jestem miłą, sympatyczną dziewczyną pełną energii, twórczą i otwartą na innych ludzi. Uwielbiam współpracować z dziećmi i młodzieżą szkolną, lubię wykorzystywać ukryty w nich potencjał, patrzeć jak się rozwijają. Sprawia mi to ogromną satysfakcję i chęć dalszej pracy w tym kierunku.
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku 10 lat w młodzieżowym Domu Kultury w Warszawie. To właśnie tam zrodziła się moja miłość, oddanie oraz pasja do tańca. Już od najmłodszych lat brałam udział w licznych konkursach tanecznych, gdzie odnosiłam same sukcesy. Doświadczenie zdobyłam na scenach teatrów, m.in. Balet Dworski Cracovia Danza. Obecnie jestem dyplomowaną instruktorką i choreografem tańca. Specjalizacja: balet, gimnastyka artystyczna, taniec współczesny, jazz, modern jazz, taniec nowoczesny.
Moje zajęcia pomogą Ci zdobyć gibkość, sprawność fizyczną i koordynację ruchową, nauczą Cię lepszej kontroli i i świadomości ciała.
Czekam na Ciebie, bo chcę rozwijać Twoje predyspozycje i zdolności. Mam nadzieję, że dzięki regularnym zajęciom podobnie jak ja włączysz ruch do codziennej aktywności, a może również odkryjesz swoją nową pasję.
Razem tworzymy zespół, dlatego będziemy też ćwiczyć w parach, grupach… Na zajęciach będziemy wykonywać układy taneczne z elementami akrobatyki (m.in. mostki, stanie na rękach, przejścia w przód/tył).

Aleksandra Skoneczna - Absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych wydział Teatru Tańca, Od 8 roku życia trenuje gimnastykę i akrobatykę sportową na trampolinie i ścieżce. Wicemistrzyni na Mazowszu w skokach na trampolinie, obecnie jako Instruktorka akrobatyki i gimnastyki dzieli się swoją pasją, wiedzą i umiejętnościami z najmłodszymi jak i trochę starszymi dziecmi.

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również