Lista zajęć Agnieszka Drumińska Grupa teatralna Re@ktorzy

Grupa teatralna Re@ktorzy

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

Jeśli masz za dużo energii, dopada Cię nuda, masz ochotę na nowe doświadczenia lub czujesz aktorskiego bakcyla DOŁĄCZ DO NAS – zostań Re:@ktorem!

Instruktor: Agnieszka Drumińska

Zajęcia obejmują teorię teatru i praktyczne ćwiczenia aktorskie:– ćwiczenia dykcyjne i ruchowe– ćwiczenia parateatralne i dramowe– etiudy teatralne, interpretacja tekstu (proza, poezja)– ćwiczenia rytmiczne, pobudzające wyobraźnię muzyczną– ćwiczenia z rekwizytem,  tworzenie spektaklu teatralnego. Udział w zajęciach teatralnych pomaga nie tylko pobudzić wyobraźnię i kreatywność, nie służy jedynie efektowi artystycznemu – może mieć wymiar terapeutyczny (uczestnicy zajęć stają się pewniejsi siebie, otwierają się, pozbywają lęków, uczą się komunikacji i współpracy, poznają swoje mocne i słabe strony), a nawet profilaktyczny (poprzez teatr możemy omawiać trudne, kontrowersyjne tematy, uczestnicy wczuwają się w daną sytuację, wyrażają swoją opinię).
Udział w zajęciach teatralnych pomaga nie tylko pobudzić wyobraźnię i kreatywność, nie służy jedynie efektowi artystycznemu – może mieć wymiar terapeutyczny (uczestnicy zajęć stają się pewniejsi siebie, otwierają się, pozbywają lęków, uczą się komunikacji i współpracy, poznają swoje mocne i słabe strony), a nawet profilaktyczny (poprzez teatr możemy omawiać trudne, kontrowersyjne tematy, uczestnicy wczuwają się w daną sytuację, wyrażają swoją opinię).

Agnieszka Drumińska. Aktorka, tancerka, wokalistka. Na deskach teatru zadebiutowała 12 lat temu rolą Baby w “Proroku Ilji” w reż. M. Grabowskiego. Do ważniejszych osiągnięć zalicza nagrodę publiczności za spektakl “Ławeczka” (Wiera) na Festiwalu Szkół Teatralnych 99 oraz wyróżnienie za tę samą rolę w ramach Festiwalu Sztuki Aktorskiej w Kaliszu 99. Grała m.in. w musicalach “Chicago”, “Stepping out”, “Kandyd”, “Songi Brechta”. W trakcie studiów prowadziła z Łukaszem Nowickim autorski program na żywo pt: „Muzyka Nocą” na antenie RMF FM. Agnieszka jest aktorką teatralną (aktualnie współpracuje z Teatrem na Woli) lecz także serialową ( M jak Miłość, Tak miało być; Pensjonat pod Różą; Dom; Przeprowadzki i inne).

Koszt: 70 zł odpłatność ryczałtowa, wejściówka jednorazowa - 30 zł.
Termin: wtorek 18.30 – 20.30  

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również