Lista zajęć Kamil Jaros Teatr Muzyczny "dramADA"

Teatr Muzyczny "dramADA"

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

Zajęcia: (gr. I) czwartek g. 15.30-17.00
(gr. II) piątek g. 15.00-16.30
Po zapisaniu się na zajęcia otrzymają Państwo wiadomość z terminem indywidualnych przesłuchań. Na przesłuchania proszę przygotować jedną piosenkę po polsku oraz wiersz lub fragment prozy.

Opłata: 80 zł/m-c

Projekt powstał we wrześniu 2013 roku na początku funkcjonując pod nazwą Warsztatu Musicalowego DRAMA, a od 2016 roku przekształcił się w amatorski Teatr Muzyczny „dramADA” działając na scenie ADY.Do tej pory powstało kilka musicali, które były często wznawiane: "Chłopiec, który nie chciał dorosnąć" na motywach bajki Piotruś Pan, "Alicja w krainie czarów", "Rapujace cyfry" a ostatnio powstał "Kopciuszek", który nadal jest wystawiany.Podczas prób prowadzone są również zajęcia z wybitnymi instruktorami i artystami z zakresu aktorstwa, śpiewu, dykcji, emisji głosu i tańca. Zdobyte umiejętności są ogromnym doświadczeniem dla młodych aktorów, które mogą wykorzystać na scenie.

Choreografowie współpracujący: Wiktor Korszla, Marcin Furga

Miejsce zajęć: Artystyczny Dom Animacji, ul. ks. J. Chrościckiego 14
tel.: 22 863 79 81
e-mail: ada@dkwlochy.pl

1. Każda osoba zapisująca się na zajęcia trafia na listę rezerwową.
2. Pierwszeństwo przy zapisach mają osoby kontynuujące zajęcia.
3. O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
4. Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.

Instruktor

Pedagog, muzyk, wokalista, trener wokalny, kompozytor i autor tekstów. Absolwent wydziału wokalno-estradowego Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. F. Chopina w Warszawie oraz wydziału pedagogicznego Akademii Pedagogiki Specjalnej. Nauczyciel śpiewu, reżyser spektakli dla dzieci oraz kierownik zespołu wokalnego gospel w ADZIE. Zajmuje się również koordynowaniem i reżyserią projektów kulturalnych. Występuje w musicalach Teatru Muzycznego Tintilo (sceny Teatru Rampa), gdzie również jest trenerem wokalnym aktorów. Laureat Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej. W 2011 roku brał udział w I edycji Bitwy na Głosy w zespole Nataszy Urbańskiej. Specjalizuje się w nauce emisji głosu oraz dykcji i wyrazistości wymowy.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również