AFERA - Teatr Tańca

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

START ZAPISÓW: 16 SIERPNIA 2021. SEZON 2021/2022.

Informacja: o przydziale do grup (ZESPÓŁ lub TEATR) decyduje Instruktor.

Płatności:

  • Zespół Taneczny: 170 PLN / msc, pierwsze zajęcia 02.09.2021,
  • Teatr Tańca: 150 PLN / msc, pierwsze zajęcia 02.09.2021,

Grupy pracują w technice tańca współczesnego z domieszką teatru tańca. Podczas zajęć przygotowujemy choreografie do etiud i spektakli prezentowanych podczas eventów, konkursów, festiwali.

Pracujemy nad poprawą techniki tańca i kondycją. Na nasze zajęcia zapraszamy młodzież o predyspozycjach ruchowych i teatralnych (najchętniej już tańczącą lub posiadającą choć minimalne doświadczenie sceniczne).

Teatr tańca AFERA działa w Służewskim DK od 2012 r. Podczas warsztatów grupy: teatr i zespół przygotowują choreografie bazujące na technikach tańca jazzowego i współczesnego z domieszką teatru tańca. Inspiracje - z jednej strony - romantyzmem i liryką Isadory Duncan, - z drugiej - dramaturgią tańca Marthy Graham, budują rdzeń naszych poszukiwań scenicznych. Na zajęcia zapraszamy młodzież o predyspozycjach tanecznych (najchętniej już tańczącą lub posiadającą choć minimalne doświadczenie sceniczne). Głównym założeniem zespołu tanecznego jest praca nad choreografiami i prezentowanie ich podczas eventów i konkursów tanecznych. Grupa teatralna przygotowuje choreografie, które raz do roku prezentowane są w formie premiery na scenie Służewskiego DK, a także podczas eventów, konkursów, festiwali i projektów krajowych i międzynarodowych.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również