Lista zajęć Hanna Meijer Angielski z Letterland dla klas 1-3 Radosna

Angielski z Letterland dla klas 1-3 Radosna

Kategoria

edukacja / języki obce

Opis

Nazwa zajęć: Angielski z Letterland dla klas 1-3
Instruktor: Hanna Meijer
Wiek: 7-9 lat
Dzień i godzina zajęć;
wtorek i czwartek 15:10-15:55 (komplet 2 x tyg.)
środa 14:45-15:30 (1 x tyg.)
Koszt: 1 x tyg. 90zł/m-c
2 x tyg.130zł/m-c
Opis zajęć;
Angielski dla dzieci w wieku 7-9 lat multisensorycznie i metodami TPR bryryjskiego programu LETTERLAND, który jako jedyny w Polsce wyjaśnia zasady pisowni języka angielskiego przez proste bajeczki o literkowych postaciach. Umiejętności jakie nabędzie uczestnik zajęć to prawidłowe rozpoznawanie liter i przypisywanie im odpowiednich dźwięków języka angielskiego, płynne czytanie i porawne pisanie w języku angielskim, rozwój słownictwa, swoboda wypowiedzi po angielsku.
Instruktor: Nazywam się Hanna Meijer i od roku 2000 roku nauczam języka angielskiego. Moje doświadczenie zbierałam pracując w placówkach brytyjskich tj. np.: The British School of Warsaw, The International British School in Cairo oraz jako trener programu Letterland, a moimi uczniami były dzieci różnych narodowości. W konsekwencji nauczam w sposób uwzględniający wielokulturowość i indywidualność dzieci. Adekwatnie do ich potrzeb i możliwości, stosuję metody nauczania sprawdzone w wychowaniu przedszkolnym, tak w Wielkiej Brytanii, jak i Polsce. Na moich zajęciach dzieci mają okazję tańczyć, śpiewać, wykonać prace plastyczne, grać w edukacyjne gry karciane, planszowe, grupowe itp. Rodziców i opiekunów zachęcam do pozostania na zajęciach do czasu, aż ich dziecko nabierze pewności siebie i odwagi do samodzielnego uczestniczenia.
Dlaczego warto w dzieciństwie uczyć się języków obcych?
Każdy z nas rodzi się z predyspozycją nauczenia się płynnej wymowy każdego języka świata. Jednak z wiekiem stopniowo tracimy tę umiejętność, gdyż ćwiczymy swoje zdolności tylko w języku, w którym posługują się nasi najbliżsi. Proces ten możemy zahamować przez wczesne wyeksponowanie wobec innych języków niż ojczysty, zatem warto naukę języka obcego zaczynać jak najwcześniej. Ponadto psycholodzy dowodzą, że dzieci dwujęzyczne mają lepsze wyniki w nauce w przedmiotach ścisłych, gdyż operowanie dwoma językami podobne jest do operowania symbolami matematycznymi i powoduje uaktywnianie obu półkul mózgowych jednocześnie. Zatem nauka języków obcych w dzieciństwie, to wielka inwestycja w przyszłość !!!
ZALECAM- Hanna Meijer

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również