Lista zajęć Piotr Celej Redakcja Dziennikarska "Młody Wilanów" - Kolegiacka

Redakcja Dziennikarska "Młody Wilanów" - Kolegiacka

Kategoria

edukacja / inne

Opis

Nazwa zajęć: Tygodnik "Młody Wilanów"
Instruktor: Piotr Celej
Wiek: 12-18 lat
Dzień i godzina zajęć: środa, godz. 19:00-20:30
Koszt zajęć: bezpłatne, obowiązują zapisy

Opis zajęć:
Zajęcia polegają na wspólnym opracowaniu z dziećmi i młodzieżą wydania gazety w formacie PDF oraz portalu na platformie WordPress. Uczestnicy nabywają kompetencji w zakresie operowania poprawną polszczyzną oraz fotografii reporterskiej. Ważnym elementem jest też nauka kreatywnego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość podczas dobierania tematów i rozbudowywanie umiejętności współpracy w zespole. Dzieci i młodzież mają poczuć, że ich głos ma znaczenie w dyskusji społecznej.
Podczas zajęć przedstawione zostaną też podstawy pozycjonowania SEO w Internecie, prowadzenia firmowych kanałów Social Mediów oraz prowadzenie komunikacji w sieci. Redakcje będzie pracowała na systemach Word i WordPress.

Piotr Celej - absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz politologii Uniwersytetu Gdańskiego. W mediach pracuje od blisko 14 lat. Karierę zaczynał w mediach papierowych: “Dziennik Bałtycki” oraz “Gazeta Wyborcza Trójmiasto”. Przed 30 rokiem życia rozpoczął czteroletnią pracę jako redaktor naczelny z 10-osobowym zespołem dziennikarskim portali: sporteuro.pl, vipmultimedia.pl, b2-biznes.pl oraz life4style.pl. Założyciel i redaktor naczelny portalu strefahistorii.pl. Publikował w ponad 50 tytułach prasowych, telewizyjnych i internetowych. Obecnie pracuje jako ekspert ds. Komunikacji.

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również