Lista zajęć Maciej Pietrzycki Ruchowe warsztaty kreatywne NOWOŚĆ

Ruchowe warsztaty kreatywne NOWOŚĆ

Kategoria

sport / inne

Opis

Są to warsztaty, w których uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w pięciu nietypowych aktywnościach: Kendama, Trickboard, Footbag (Zośka) i dwa rodzaje żonglerki - kontaktowa oraz sportowa. Na zajęciach oprócz dobrej zabawy uczestnicy będą mocno angażować także głowę - w momencie używania np. obu rąk jednocześnie, dwie półkule mózgu muszą pracować na najwyższych obrotach. Będą mieli okazję przekonać się, że praktyczne sporty, choć mało znane, mogą zastąpić gry na telefonie i dostarczać nie lada atrakcji!
Przyjdź i zobacz, że to wcale nie takie trudne! 

  • Kendama - japońska gra zręcznościowa składająca się z drewnianego trzonka z wydrążeniami, sznurka oraz drewnianej kulki. Podstawą jest umieszczenie kulki na jednym z wydrążeń, a to w jaki sposób będzie zrobione zależy tylko od Twojej wyobraźni.
  • Footbag - inaczej nasza rodzima „zośka" - to zamszowa piłeczka z granulatem plastikowym/metalowym w środku. Podbijanie/utrzymanie na każdej części naszego ciała, to nie lada wyzwanie koordynacyjne i ogromna satysfakcja, kiedy się uda.
  • Trickboard - urządzenie, które świetnie poprawia równowagę. Składa się z drewnianego blatu oraz wałka. Zadanie to utrzymanie się jak najdłużej na wałku robiąc przy tym różne triki.
  • Żonglerka sportowa - ludzie myślą, że kaskada (podstawowy ruch żonglerski trzema piłeczkami) jest niesamowicie trudna, tymczasem to największy błąd, zobacz, że jesteś się w stanie nauczyć żonglować w bardzo szybkim czasie!
  • Żonglerka kontaktowa - to robienie trików przeźroczystą kulą, która dzięki swojej fakturze stwarza iluzję lewitacji - bardzo cieszy oko widza oglądającego sztuczki. 

Sprawdź! https://www.youtube.com/watch?v=STKPPUyScTs

Zajęcia raz w tygodniu po 90 minut.
Termin: środy, godz. 18:20-19:50.
Koszt: 80zł/380zł/700zł
opłata miesięczna/semestralna/roczna

Zapisy od 29 sierpnia, godz. 10:00 - w serwisie strefazajec.pl.
Potwierdzenie zapisu stanowi mail zwrotny.

Uwaga!
Podane terminy mogą ulec zmianie.

Centrum Kultury Podgórza
KLUB SKOTNIKI
ul. Batalionów Chłopskich 6
30-394 Kraków
tel. +48 12 262 51 06
+48 519 309 349
[email protected]
www.skotniki.ckpodgorza.pl

Honorujemy Krakowską Kartę Rodzinną 3+ (KKR3+) oraz Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem.

Recenzje

Ryszard T.
08.10.2022 17:06

Inni klienci oglądali również