Lista zajęć Marta Orłowska Rekreacja i sport: Joga dla seniorów poniedziałki

Rekreacja i sport: Joga dla seniorów poniedziałki

Kategoria

fitness / joga

Opis

Joga - zajęcia prowadzone są metodą opracowaną przez sławnego popularyzatora jogi B.K.S. Iyengara. Joga łączy ćwiczenia fizyczne ze spokojnym oddechem i wyciszonym umysłem, korzystnie wpływa na wewnętrzną równowagę, poprawia kondycję całego organizmu, oddziałuje na układ mięśniowy, uelastyczniając kręgosłup, pobudza działanie narządów wewnętrznych. Dzięki ćwiczeniom jogi osiągniesz zdrowy zrównoważony wysiłek fizyczny, pogłębioną świadomość ciała i oddechu, spokój ducha i radość życia. Ćwiczenie jogi to sposób na zdrowie i dobre samopoczucie. Joga jest wskazana  dla każdego, w każdym wieku, niezależnie od kondycji fizycznej, nasze spotkania odbywają się w małych grupach, dzięki czemu prowadząca ma bliski kontakt z każdą osobą w grupie.

**Zajęcia jogi dla seniora planowane są w dwóch grupach raz w tygodniu po 60 minut:  
poniedziałki godzinach  09.45 -10.45 i poniedziałki w godzinach 11.00 -12.00 
Pierwsze zajęcia po zebraniu się grupy! Początek zajęć planowany jest w październiku.

**Cena: 60 zł/ karnet na 4 wejścia**
(karnet jest ważny miesiąc + tydzień od daty zakupu, możliwość zakupu tylko stacjonarnie)*

Cena: 120 zł / karnet na 8 wejść
*(karnet jest ważny miesiąc + tydzień od daty zakupu, możliwość zakupu tylko stacjonarnie)

Cena: 20 zł za jedne zajęcia

Zajęcia jogi dla seniora planowane są również w środy w tych samych godzinach co w poniedziałki.

Prowadzenie: Marta Orłowska - kontakty z jogą rozpoczęła w 1997 roku, a w 2004 roku ukończyła trzyletni kurs nauczycielski, w 2005 roku kurs rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness – ćwiczenia psychofizyczne. W roku 2008 i 2011 odbyła miesięczne staże w Instytucie Iyengara w Punie w Indiach. Co roku bierze udział w szkoleniach powadzonych w Polsce przez zagranicznych nauczycieli jogi.

Ważne:
Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy.

Zapisz się on-line lub zadzwoń do nas tel. 12 656 36 70 wew. 30

Recenzje

brak recenzji