Wiklina

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

WIKLINA / środa
środa: 18:00 - 20:00
Instruktor: Katarzyna Wisińska - Wojtunik
Opłata: 160 zł/m-c

Warsztaty wikliniarskie to zajęcia dla każdego, kto lubi rozwijać swoją kreatywność i pracować z naturalnymi materiałami. Na naszych spotkaniach zgłębimy tajniki sztuki plecionkarskiej – zapoznamy się z wyposażeniem warsztatu wikliniarza, nauczymy się tworzyć kosze od podstaw, poznamy różne sposoby wyplatania – sploty, zakończenia, uchwyty. Przekonamy się, że wiklina to nie tylko kosze, stworzymy także wianki, pojemniki, tace, świeczniki, osłonki, a nawet kolczyki i talerze! Wszystkie te wiklinowe cuda będzie można zabrać ze sobą do domu zgodnie z zasadą: „Co wyplatam, to moje”. Na zajęciach dowiemy się także między innymi: o czym szumią wierzby, dlaczego jedna para to ósemka oraz co to jest gima i dlaczego trzyma :) Serdecznie zapraszam do wspólnego wyplatania :)

Nazywam się Katarzyna Wisińska-Wojtunik i jestem instruktorem wikliniarstwa. Prowadzę kursy i warsztaty plecionkarskie, tworzę też unikatowe wyroby wiklinowe na indywidualne zamówienia. Interesuję się dekorowaniem wnętrz, florystyką, fotografią, renowacją mebli i szyciem. Uwielbiam czytanie, granie w planszówki, długie spacery, kino i kabaret Hrabi :) Jestem szczęśliwą żoną i mamą czwórki dzieci.

Zapraszamy do zapisów przez tefelon: 22 612 63 85, mailem: [email protected] lub Facebooka: https://www.facebook.com/KlubAleksandrow .

WCK FILIA ALEKSANADRÓW,
UL. SAMORZĄDOWA 10,
tel.: 22 612 63 85.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również