Lista zajęć Niezłe ziółko

Niezłe ziółko

Kategoria

edukacja / inne

Opis

Niezłe Ziółko - Warsztaty zielarskie

Środa: 18:00 - 20:00
Czwartek 18:00 - 20:00
Instruktor: Joanna Krzemińska
Opłata: 100 zł/ 2 spotkania w miesiącu

Warsztaty zielarskie to zajęcia dla wszystkich, którym bliskie są: zdrowie, natura, rośliny lecznicze i dzikie rośliny jadalne. Na naszych spotkaniach będziemy zgłębiać tajemnice powszechnie znanych ziół i tych zapomnianych, uważanych dziś za chwasty. Poznamy ich właściwości lecznicze i zaskakujące możliwości zastosowań w codziennym życiu. Nauczymy się sporządzać maści, olejki ziołowe, toniki do ciała, mydła ziołowe, spray odstraszający komary i kleszcze. Wykonamy wiele środków ziołowych do sprzątania, odświeżania powietrza. Wybierzemy się na edukacyjne spacery zielarskie. Na zajęciach zrobimy także sery, octy, zgłębimy stare, naturalne techniki konserwowania żywności. Poznamy smaki dzikiej kuchni. Serdecznie zapraszam na warsztaty, które sprawią, że już nigdy nie przejdziecie obojętnie obok łąki czy zachwaszczonego trawnika, a do lasu nie będziecie już chodzić tylko na grzyby.

Nazywam się Joanna Krzemińska, jestem absolwentką SGGW na kierunku technologia żywności i dyplomowanym zielarzem fitoterapeutą. Obecnie podjęłam naukę w Instytucie Zielarstwa Polskiego i Naturoterapii na kierunku naturopata. Moje największe pasje to naturalna, wolna od chemii żywność i ziołolecznictwo. Od lat próbuję sprostać wyzwaniu jak żyć w mieście w zgodzie z naturą. Uwielbiam rustykalne, wiejskie klimaty. W wolnych chwilach daję nowe życie starym meblom, robię na drutach i wyszywam. Wprawdzie tych wolnych chwil jest niewiele bo jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci, ale właśnie w tym widzę największy sens i moja rodzina jest największym motorem napędowym do rozwijania moich pasji.

Zapraszamy do zapisów przez telefon: 22 612 63 85, mailem: [email protected] lub Facebooka: https://www.facebook.com/KlubAleksandrow .

WCK FILIA ALEKSANADRÓW,
UL. SAMORZĄDOWA 10,
tel.: 22 612 63 85.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Czwartek
Środa I
Środa II


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również