Lista zajęć Mały Teatr Ruchu

Mały Teatr Ruchu

Kategoria

taniec / współczesny

Opis

Mały Teatr Ruchu to wyjątkowa propozycja dla najmłodszych, zakładająca pracę artystyczną z dziećmi w wieku 4-10 lat, bazująca na tańcu, ruchu i teatrze. Podstawowymi założeniami projektu są: wprowadzanie dzieci w świat sztuki performatywnej, zaznajomienie ich z tajnikami pracy scenicznej oraz kreatywny rozwój.
Program edukacyjny Małego Teatru Ruchu obejmuje rozwijanie umiejętności z zakresu różnych technik tanecznych, rytmiki oraz wyrazu scenicznego. Podczas lekcji dzieci rozwijają świadomość ciała, wyobraźnię przestrzenną, plastykę oraz ekspresję w ruchu. Zajęcia pobudzają ciekawość dzieci do odkrywania własnych możliwości motorycznych i zachęcają do pierwszych artystycznych poszukiwań.

Metoda pracy
Podstawową metodą pracy w Małym Teatrze Ruchu jest pedagogika zabawy. Jej celem jest dostarczenie różnorodnych pomysłów, umożliwiających świadomą, kreatywną, prowadzącą do twórczych rozwiązań pracę z uczestnikami grupy. Specyfika takich zajęć polega na różnorodności propozycji, dużej aktywizacji dzieci i wyznaczaniu ich aktywności emocjonalnej. Na zajęciach w Małym Teatrze Ruchu uczestnicy tańczą, śpiewają, rozmawiają, dyskutują – jednym słowem – świetnie się bawią!
Dzieci pracują w stałych grupach (4-5, 6-7, 8-10 lat), regularnie dwa razy w tygodniu, a pod koniec roku przygotowują wraz z opiekunem pokaz sceniczny. Starsze dzieci (11-14 lat) zapraszamy na zajęcia innej grupy – Hartowni.

Instruktorka: Anna Chmiel-Kowalska
Grafik:
grupa 4-5 lat, wtorki i czwartki, 16:00-16:45
grupa 6-7 lat, wtorki i czwartki, 17:00-18:00
grupa 8-10 lat, wtorki i czwartki, 18:15-19:15
Nowohuckie Centrum Kultury, w Studio Krakowskiego Centrum Choreograficznego (A010)

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
4-5
6-7
8-10


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również