Lista zajęć Maria Gawlik W krainie Cyrku – „Podążaj za białym królikiem!” Warsztaty ruchowo-akrobatyczne

W krainie Cyrku – „Podążaj za białym królikiem!” Warsztaty ruchowo-akrobatyczne

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

„Podążaj za białym królikiem!” Warsztaty ruchowo - akrobatyczne.

08.10. 12:00-14:00 s. 207

Warsztaty ruchowe z elementami akrobatyki…bo żeby dogonić królika trzeba być zwinnym, szybkim i dobrze współpracować w grupie. Na warsztatach, będziemy zatem rozwijać koordynację ruchową, uczyć się figur w parach i dobrze bawić.
Królik jest skoczny, sprytny, ma niezwykły refleks, złapanie go może nie być takie proste!
Zapraszamy do zapisów dzieci i młodzież od 10 roku życia - mogą się zapisywać WRAZ z rodzicem. Liczba miejsc ograniczona (do 16 uczestników). Najlepiej zapisać się na cały pakiet zajęć!

Prowadzący:
Maria Gawlik
Od ponad 8 lat zajmuje się szeroko pojętą akrobatyką powietrzną (szarfy, aerial hoop, trapez statyczny, taniec na ścianie). Jej specjalizacją jest taniec na szarfach. Swoją wiedzę poszerzała na różnego rodzaju festiwalach i warsztatach zarówno w kraju, jak i za granicą. Od ponad 6 lat prowadzi również zajęcia z tej dziedziny dla dzieci i dorosłych. Jej uczennice zdobywają nagrody w konkursach krajowych i zagranicznych, a sama również zdobyła złoty medal w Mistrzostwach Polski 2019r. w kategorii Aerial Hoop Double Professional. Współorganizowała m.in. Aerial Open Space oraz prowadziła warsztaty na największym festiwalu cyrkowym w Europie: European Juggling Convention, a także uczestniczyła w projektach, takich jak “Hedonist - Variété Show”, Warszawska Scena Variete, CyrkOn oraz Europejski Festiwal Klaunady Inwazja Klaunów.
Od kilku lat zajmuje się dziedziną, którą określa jako akrobacje ikaryjskie. Jako połowa Duetu Marysia i Julian została Zwycięzcą programu Mam Talent (2019), laureatką I festiwalu sztuki cyrkowej OWACJE (2021) oraz finalistką konkursu etiud nowocyrkowych Cyrkulacje w Lublinie (2021).

Julian Waglewski
Jest absolwentem Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej. Od ponad 10 lat zajmuje się cyrkiem i szeroko pojętym kuglarstwem (między innymi żonglerką, tańcem z ogniem, ekwilibrystyką).
Jest zdobywcą II miejsca oraz nagrody publiczności na I Ogólnopolskim Konkursie Etiud Nowocyrkowych Cyrkulacje. Współpracował z Teatrem Akt m.in. przy spektaklu "Poza Czasem", występuje także w Teatrze Palladium w spektaklu "Czarodziej". Współtwórca i artysta Europejskiego Festiwalu Klaunady Inwazja Klaunów. Uczestniczył w projektach “Hedonist - Variété Show”, Warszawskiej Sceny Variete i CyrkOnu.
Wspólnie z Marią Gawlik zajmują się dziedziną, którą określają jako akrobacje ikaryjskie. Jako Duet Marysia i Julian zostali Zwycięzcami programu Mam Talent (2019), laureatami I festiwalu sztuki cyrkowej OWACJE (2021) oraz finalistami konkursu etiud Nowocyrkowych Cyrkulacje (2021).

Zapraszamy na pozostałe warsztaty z cyklu "W krainie C...yrku":

  • https://www.strefazajec.pl/course/view/id/41867 - „Twórz z Alicją!” Warsztaty plastyczne,
  • https://www.strefazajec.pl/course/view/id/41852 - “Trening…mózgu!” Warsztaty z żonglerki,
  • https://www.strefazajec.pl/course/view/id/41877 - „Audiencja u Królowej” – Czytanie performatywne.

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również