Lista zajęć Maria Sitko Kobiece warsztaty salsy kubańskiej

Kobiece warsztaty salsy kubańskiej

Kategoria

taniec / latino

Opis

Dzień Matki za pasem, a Ty nie masz jeszcze prezentu dla swojej Mamy? Co może być lepszego niż wspólnie spędzony czas? :) Jeżeli Ty i Twoja Mamy lubicie muzykę latynoską lub po prostu lubicie tańczyć i dobrze się bawić, ten prezent będzie strzałem w dziesiątkę :)

A może nie możesz spędzić tego dnia razem ze swoją Mamą, ale masz po prostu ochotę na warsztaty taneczne w kobiecym gronie? Jeśli tak, koniecznie wpadaj 27 maja do BCK :)

Podczas warsztatów poznacie podstawowe kroki salsy kubańskiej solo, a następnie zatańczymy łatwą choreografię. Będzie bardzo kobieco ���

Poziom otwarty zarówno dla osób, które wcześniej nigdy nie tańczyły, jak i dla tych, które pierwsze kroki w salsie mają już za sobą ;)

Przyjazna atmosfera gwarantowana ;)

Co zabrać ze sobą?

• Strój, w którym będziecie czuły się swobodnie, ale mile widziane ubrania, w których będziecie czuły się bardziej kobieco (dla chętnych),
• wygodne obuwie, dla chętnych – na niewielkim obcasie ;)
• butelkę wody,
• oczywiście dobry nastrój :)
Zajęcia poprowadzi Mary Sitko z @tanczzcandela

Grupa zostanie uruchomiona przy zapisie min. 7 osób

Koszt - 90 zł/2h

Sposób wpłaty:
Przelew: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175 W tytule przelewu prosimy dopisać rodzaj zajęć oraz imię i nazwisko uczestnika.
PayU - strefa zajęć po zalogowaniu się do systemu
Kontakt:
Marta Szostak, [email protected], 506 879 198 w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
W przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Maria (Mary) Sitko jest dyplomowanym instruktorem tańca (Polskie Centrum Rekreacji Ruchowej), a swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jako 7 - letnia dziewczynka. Przez 16 lat tańczyła i śpiewała w ZF,,LAZURKl". W czasie studiów uczestniczyła w zajęciach z tańca towarzyskiego, ale jak to mówi ,,była to krótka przygoda, bo zaledwie 2-letnia". Od ponad 11 lat tańczy salsę kubańską (w parach, w ruedzie i solo). Uczestniczyła także w wielu warsztatach poznając podstawy, takich tańców jak: son, cha cha chá, pilón, conga, tańce orishas, rumba guaguancó czy reggaetón. Była uczestniczką wielu festiwali tanecznych, ucząc się od takich sław jak Mario Charon i Madeline Rodriquez czy Yoannis Tamayo. Zajęcia z Mary to przede wszystkim świetna zabawa. Ważnym ich elementem jest także praca nad techniką, stylistyką oraz rytmika. Podczas zajęć panuje przyjazna atmosfera. Mary jest ciepłą, uśmiechniętą i cierpliwą osobą, co z pewnością pomaga jej kursantom w bezstresowej nauce tańca.

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 sb, 11:00
27.05.2023
2 godz. Warszawa,
BCK - Filia przy ul. Rozłogi 18

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również