Lista zajęć Maria Sitko Kubańska cha-cha-chá. Warsztaty solo dla Pań - 17/06

Kubańska cha-cha-chá. Warsztaty solo dla Pań - 17/06

Kategoria

taniec / latino

Opis

Czy myślałaś kiedyś o tym, jak fantastycznie byłoby przenieść się na 2 h na ulice gorącej Hawany? Słońce, wspaniała muzyka i Ty tańcząca kubańśką cha-cha-chá… Brzmi zachęcająco?
Jeśli tak, nie pozostaje Ci nic innego, jak wpaść do Bemowskiego Centrum Kultury na warsztat z tego wspaniałego tańca. Będzie zabawnie i energetycznie!

Podczas pierwszej godziny poznacie podstawowe kroki tego tańca. Następnie po kilkuminutowej przerwie przejdziemy do stworzenia krótkiej choreografii, bazującej na poznanych już krokach.

Co zabrać ze sobą?

  • zdecydowanie butelkę wody,
  • strój niekrępujący ruchów,
  • wygodne obuwie (najlepiej na pierwszą część zabrać obuwie sportowe, na drugą buty na niskim obcasie),
  • a przede wszystkim dobry nastrój :)

Zajęcia poprowadzi Mary Sitko z @tanczzcandela

Grupa zostanie uruchomiona przy zapisie min. 7 osób

Koszt - 90 zł/2h

Sposób wpłaty:
Przelew: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175 W tytule przelewu prosimy dopisać rodzaj zajęć oraz imię i nazwisko uczestnika.
PayU - strefa zajęć po zalogowaniu się do systemu
Kontakt:
Marta Szostak, [email protected], 506 879 198 w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
W przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Maria (Mary) Sitko jest dyplomowanym instruktorem tańca (Polskie Centrum Rekreacji Ruchowej), a swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jako 7 - letnia dziewczynka. Przez 16 lat tańczyła i śpiewała w ZF,,LAZURKl". W czasie studiów uczestniczyła w zajęciach z tańca towarzyskiego, ale jak to mówi ,,była to krótka przygoda, bo zaledwie 2-letnia". Od ponad 11 lat tańczy salsę kubańską (w parach, w ruedzie i solo). Uczestniczyła także w wielu warsztatach poznając podstawy, takich tańców jak: son, cha cha chá, pilón, conga, tańce orishas, rumba guaguancó czy reggaetón. Była uczestniczką wielu festiwali tanecznych, ucząc się od takich sław jak Mario Charon i Madeline Rodriquez czy Yoannis Tamayo. Zajęcia z Mary to przede wszystkim świetna zabawa. Ważnym ich elementem jest także praca nad techniką, stylistyką oraz rytmika. Podczas zajęć panuje przyjazna atmosfera. Mary jest ciepłą, uśmiechniętą i cierpliwą osobą, co z pewnością pomaga jej kursantom w bezstresowej nauce tańca.

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 sb, 11:00
17.06.2023
2 godz. Warszawa,
BCK - Filia przy ul. Rozłogi 18

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również