Lista zajęć Irina Grishina Intensywny kurs z gliny dla dorosłych

Intensywny kurs z gliny dla dorosłych

Kategoria

sztuka / ceramika

Opis

Codziennie dwugodzinne spotkania z gliną dla początkujących i praktykujących.

Instruktor

Irina Grishina jest absolwentką nowoczesnej School of Form - wyższej szkoły projektowej. Od 2016 roku prowadzi pracownie ceramiczne. W trakcie ostatnich 6 lat zdobyła 2 nagrody Must Have za projekty współtworzone z innymi projektantami i ceramikami.
Prace Iriny były pokazywane na minimum 20 wystawach w Polsce, Niemczech, Czechach, Węgrzech i innych krajach. O twórczości Iriny pisały takie czasopisma jak Zwykłe życie, Kukbuk, Elle Decoration, Weranda, Hygge i inne.
Irina stara się łączyć w swych pracach funkcjonalność, spontaniczność i piękno, rozumiane jako harmonia, równowaga i naturalność. W ceramice Irina najbardziej ceni to, jak niezwykle pozytywnie ten materiał wpływa na umysł, zwiększa neuroplastyczność mózgu i rozwija kreatywne myślenie. Od 3 lat prowadzi warsztaty ceramiczne dla dorosłych i dzieci i robi to z całym swoim zaangażowaniem.

Recenzje

Fantastyczny kurs. Jestem pod wrażeniem od podejścia Iryny: bardzo merytorycznie i delikatnie podzieliła się z nami swoim doświadczeniem, do każdego podchodziła, wyjaśniała, tłumaczyła, pomagała. Dziękuję za organizację takiego kursu.
Tatiana S.
08.08.2023 22:47
Nicol C.
08.08.2023 12:25

Inni klienci oglądali również