Lista zajęć Marcin Chrzanowski GITARA KLASYCZNA - POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH

GITARA KLASYCZNA - POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH

Opis

Nauka gry na gitarze klasycznej to nie tylko zajęcia poświęcone poznawaniu i doskonaleniu podstawowych technik gry, lecz także rozwijanie wrażliwości muzycznej uczestnika zajęć, zapoznanie go z różnymi rodzajami muzyki oraz zachęcenie ucznia do samodzielnego poszukiwania interesujących dla niego utworów wśród różnych stylów muzycznych. Na zajęciach można nauczyć się czytania z nut. Repertuar dobierany jest z uwzględnieniem wieku i stopnia zaawansowania ucznia, a także jego zainteresowań muzycznych.
Chętni mają okazję zaprezentować efekty swojej pracy na corocznie organizowanym koncercie.

Środy 14:00-20:00, godziny lekcji ustalane indywidualnie.

Koszt:
60 zł za 30 minutową lekcję
54 zł za 30 minutową lekcję ze zniżką
75 zł za 45 minutową lekcję
67,5 zł za 45 minutową lekcję ze zniżką (zniżka dotyczy posiadaczy Karty Dużej Rodziny lub Karty Warszawiaka)

Kontakt:
Ewa Świetlik [email protected], 506 878 882 w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. F. Chopina w Warszawie (w klasie gitary klasycznej Ryszarda Bałauszki) oraz filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Uczestnik wielu kursów gitarowych, na których pobierał lekcje m.in. u Beaty Będkowskiej-Huang, Marcina Dylli, Krzysztofa Pełecha, Jaremy Klicha, Janusza Strobla, Jarosława Śmietany.

W kręgu jego muzycznych zainteresowań znajduje się zarówno muzyka klasyczna, jak i jazz oraz muzyka rozrywkowa. Na stałe współpracuje z gitarzystą Antonim Aduszkiewiczem, z którym wykonuje standardy jazzowe i bossa novy we własnych aranżacjach. Duet współpracował także z wieloma wokalistami (między innymi Anną Witek, z którą wykonywał program złożony z romansów rosyjskich).

Od wielu lat uczy również grać na gitarze dzieci, młodzież i dorosłych: pracę nauczyciela rozpoczynał w Bielańskim Ośrodku Kultury. Aktualnie prowadzi zajęcia w Bemowskim Centrum Kultury, Domu Kultury „Kolorowa” (Ursus).

Jako absolwent studiów polonistycznych ma za sobą doświadczenia w nauczaniu cudzoziemców języka polskiego. Jako jeden z redaktorów piszących hasła, brał udział w pracach nad powstającym właśnie w Polskiej Akademii Nauk „Wielkim słownikiem języka polskiego”.

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również