Lista zajęć Bielański Uniwersytet Trzeciego Wieku

Bielański Uniwersytet Trzeciego Wieku

Kategoria

inne / inne

Opis

Po latach wychowywania dzieci i współuczestnictwa w wychowywaniu wnuków, niekiedy utracie współmałżonka i znajomych, przeprowadzkach związanych z sytuacjami rodzinnymi nawet do miejscowości bardzo odległych, nagle okazuje się, że mamy nadmiar czasu wolnego. Wielu Seniorów nie znosi bezczynnego siedzenia w czterech ścianach ale potrzebuje pretekstu do wyjścia z domu. Jedną z form aktywizacji starszych osób jest formuła Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Uczestnictwo w zajęciach Uniwersytetu stwarza możliwość ciągłego poszerzania wiedzy, pobudza do aktywności społecznej, ułatwia nawiązywanie przyjaźni, zapewnia możliwość dbania o kondycję fizyczną.

Cele programu Bielańskiego Uniwersytet Trzeciego Wieku: aktywizacja intelektualna, psychiczna, społeczna i fizyczna osób starszych, poszerzanie wiedzy i umiejętności seniorów, angażowanie słuchaczy w aktywność na rzecz otaczającego ich środowiska

Zapisy na semestr 2023/2024 od 26.09 online lub telefonicznie 22 834 65 47

Opłata semestralna 120 zł, opłata członkowska dla nowych członków (jednorazowa) – 30 zł

Inauguracja nowego roku akademickiego 3.10. 2023 r. godz. 11:00. W programie koncert “Świat włoskich melodii” w wykonaniu Retro Orchestra oraz wykład dr. Olafa Kwapisa “Biennale w Wenecji”.

Planujemy również organizację najbliższej wycieczki: Szklakiem Mikołaja Kopernika – warsztaty historyczne w Olsztynku oraz Olsztynie w dn. 19.10. 2023r. Szczegóły w zakładce “Nasze wycieczki” na stronie www.bielanski.waw.pl/BUTW/nasze wycieczki.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

Barbara C.
12.09.2023 06:37

Inni klienci oglądali również